یکشنبه , 30 اردیبهشت 1403 - 9:23 قبل از ظهر

مالک جدید داماش مربی بله قربان‌گو می‌خواست/ مالک قبلی مجبور به واگذاری تیم شد

سرمربی سابق داماش با اشاره به اینکه به عنوان یک هوادار آرزوی صعود داماش به لیگ یک را دارد، گفت: من در تمریناتم اجازه نمی‌دادم دلال‌ها وارد شوند. مالک جدید می‌گفت در مورد بازیکنان من تصمیم می‌گیرم.

به گزارش داماش یار، بهزاد داداش زاده در گفت‌وگو با پانا با اشاره به چرایی قطع همکاری‌اش با داماش گیلان که توانسته بود این تیم را از لیگ دسته سوم به لیگ دو بیاورد، اظهار داشت: «من با مالک قبلی (نصیری) صحبت کرده بودم و حتی تیم هم برای فصل جدید کارش را آغاز کرده بود. اما وقتی او تصمیم به واگذاری تیم به مالک جدید (زحمت کش) گرفت، تیم جدید خواسته‌هایی از من داشت که برای من تعجب آور بود. آقای زحمت‌کش فقط به من می‌گفت، لیست بده. در حالی که اصلا بحث مالی نکرده بودیم. من حتی 4 بازیکن خوب آوردم اما با آنها قرارداد نبستند. به اعتبار خودم زمین‌های شهرداری و عضدی را گرفتم. برای فصل جدید داشتم تیم را آماده می‌کردم.»

وی ادامه داد: «واقعا نمی دانم مالک جدید چه هدفی داشت که مدام به من می‌گفت، لیست بده. هنوز هم متوجه نشدم. به میثاقیان هم تبریک می‌گویم که تازه سرمربی شده است. نمی‌دانم از او هم لیست خواسته یا نه. ما نیاز به تقویت تیم داشتیم و حتی هماهنگ هم کرده بودیم. اما به یک باره مالک جدید گفت من باید بازیکن را تائید کنم. به او گفتم شما فقط باید پول بیاوری و تائید بازیکن با مربی است. مالک قدیم هم فکر می‌کرد لیگ 2 مثل لیگ دسته سوم است و هزینه زیادی ندارد. او بدون مشورت با من برای خودش مشاور آورد. با مشورت مشاورش، فقط مبلغ قرارداد 10 بازیکن، 10 میلیارد شد. او وقتی این شرایط را دید، ترسید. نمی‌دانم با چه حربه‌ای او را تحت فشار گذاشتند. او تهرانی بود و از قانون فوتبال چیزی نمی‌دانست. نمی‌دانم چطور؛ ولی مجبورش کردند تا تیم را واگذار کند.»

سرمربی سابق داماش افزود: «من در تمریناتم اجازه نمی‌دادم دلال‌ها وارد شوند. مالک جدید می‌گفت در مورد بازیکنان من تصمیم می‌گیرم. حتی 2 بازیکن خوب از فجر و شهرداری بندرعباس آوردم ولی معلوم نبود باید با چه کسی قرارداد ببندند. آنها باید با من تسویه کنند تا بتوانند در لیگ فعالیت کنند. هیچ پولی هم به بازیکنانی که با کمترین امکانات تیم را بالا آوردند، ندادند. حتی پول پارسال را هم تسویه نکردند. مدام بین مالک جدید و قدیم پاسکاری می‌شود. مالک قدیم هم تیم را 6 میلیارد فروخته اما 500 میلیون پول گرفته است. تا ساعت 11 صبح روز چهارشنبه قرار بود تیمداری کند اما نمی‌دانم چطور او را مجبور به واگذاری کردند. آقایان همان بلایی که سر سپیدرود آوردند را می‌خواهند سر داماش بیاورند. مالک می‌توانست این تیم را با مبلغ بالاتری بفروشد. ارزش داماش بیش از این مبلغ بود. من با وجود مخالفت خیلی‌ها، محمدرضا مهدوی و نظیف‌کار را به داماش آوردم. اما شنیدم که آنها اکبر میثاقیان را به مالک جدید پیشنهاد دادند. از آنها ناراحت نیستم. به هرحال آدم برای پیشرفتتش کارهایی می‌کند! امیدوارم از داماش و هوادارانش سوء استفاده نکنند. احساس می‌کنم چنین قصدی دارند.»

بهزاد داداش زاده گفت: «ظاهرا مالک جدید گفته 15 بازیکن داماش به در نمی‌خوردند. چطور این بازیکنان تیم را بالا آورده‌اند و حالا به دردنخور شدند؟ او می‌گفت چرا اینها را نگه داشتی؟ من به او گفتم، چقدر پول داری تا به همان اندازه برایت بازیکن بگیرم. هرکس دنبال منافع خودش است. من پیشنهاد خیلی بالایی داشتم اما به خاطر مردم و تیم داماش و شهرم به این تیم آمدم. وظیفه‌ام را انجام دادم و تیم را بالا آوردم. حتی مالک خودش هم فکر نمی‌کرد داماش به لیگ دو صعود کند اما با سختی این کار را کردیم. متاسفانه من نمی‌توانم بله قربان گو باشم. مالک جدید می‌خواست خودش بازیکن انتخاب کند. شاید اکبرآقا(میثاقیان) طوری قرارداد بسته تا فقط باشد و تصمیمات را کس دیگری بگیرد! من از فردا هوادار داماشم و آرزو دارم به لیگ دسته اول صعود کند اما از حق و حقوقم نمی‌گذرم. باید 2 سال باقی مانده قراردادم را بدهند تا بتوانند فعالیت کنند.»

مطلب پیشنهادی

داماش گیلان سلطان دریافت گل‌های لست تایمی!

تیم فوتبال داماش گیلان در دیداری که با دو گل مقابل نفت مسجد سلیمان پیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *