سه شنبه , 27 اردیبهشت 1401 - 6:17 قبل از ظهر

برای مردانی که تمام‌قد به پای داماش ایستادند و می‌ایستند!

قدردانیم. قدردان برای مردانی که تمام قد برای داماش و رشت ایستادند و برای مردانی که می خواهند تمام قد برای این تیم و این شهر بایستند.

به گزارش داماش یار، حالا که داماش دوباره ققنوس وار از خاکستر خود جان دوباره گرفته و حالا که هرروز خبر تمدید و جذب بازیکنان جدید در صفحات مجازی را می‌بینیم بیش از هر زمان دیگری نیاز است از تمام کسانی که در هر دوره‌ای برای اعتلای فوتبال رشت و داماش تلاش کردند تشکر و قدردانی شود.

مردان بی‌ادعای فراوانی در طول حیات داماش به پای این تیم ایستادند و همانند هواداران تک‌تیمی داماش، در شرایط بحرانی هرگز داماش را تنها نگذاشتند.

در این برهه از تاریخ پرافت و خیز داماش شاید بیش از همه نیاز باشد از سیامک فراهانی قدردانی کرد که در یکی از بدترین برهه‌های فوتبال رشت و عمر داماش به این تیم آمد، جنگید و علاوه بر بُعد فنی در بُعد اخلاقی نیز زبان‌زد شد!

اینکه گفته می شود بخاطر مسائل مالی از داماش‌جدا شد راست و دروغش با متولیان امر که اگر راست هم باشد هیچ خورده‌ای ‌به او نیست زیرا درست در زمانی که داماش اوضاع نابسامانی داشت وی پیشنهادهای اغواکننده از لیگ‌های مختلف را رد کرد و به پای تیم محبوب دیار باران ایستاد!

مردم و هواداران فوتبال دوست رشتی همیشه شناختند آنان که برای رشت عَرق ریختند و عِرق به خرج دادند؛ آنان که آمدند و خود پروراندند و رفتند.

سیامک خان! این شهر برای همه سختی هایی که تحمل کردی، برای تلاش هایت، برای رد کردن موقعیت های به مراتب بهتر و موفقیت هایت؛ قدردان توست.

همان‌گونه که در گذشته قدر دان امثال حاجتی، مهدوی، علی نظر و طباطبایی و … بوده است.

حالا باید تمام قد پشت محمدمختاری باشیم که همانند دوران حرفه ایش سیم خاردار باشد و براحتی امتیاز ندهد.

ما همه چشم انتظاریم …

آیدین اسماعیلی – افسی داماش

درباره ی Damash Admin

مطلب پیشنهادی

گزارش تصویری دیدار داماش گیلان – علوی خرم‌دره به روایت دوربین علی خیرخواه

تیم فوتبال داماش گیلان در هفته هشتم رقابت‌های لیگ دسته سوم با برتری پنج بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.