شنبه , 26 خرداد 1403 - 2:35 قبل از ظهر

داماش گیلان سلطان دریافت گل‌های لست تایمی!

تیم فوتبال داماش گیلان در دیداری که با دو گل مقابل نفت مسجد سلیمان پیش افتاده بود، در نهایت با تساوی دو بر دو زمین مسابقه را ترک کرد!

به گزارش داماش یار، دو تیم فوتبال داماش گیلان و نفت مسجد سلیمان با انگیزه‌های متفاوت پای به زمین مسابقه گذاشتند؛ یکی برای بقا و دیگری برای صعود!

شاگردان علی نظرمحمدی بازی را هوشمندانه آغاز کردند و پاس استادانه میرزاعلی با ضربه استادانه‌تر یوسفی شادی را برای پسرا شهر باران به ارمغان آورد.

خوش‌بین‌ترین هوادار داماش هم باور نمی‌کرد داماش در بیست دقیقه ابتدایی بتواند با دو گل از حریف پیش بیفتد ولی قلی بیگی از روی نقطه پنالتی گل دوم داماش را به ثمر رساند تا هواداران داماشی روی ابرها سیر کنند!

نیمه دوم با حملات نفت آغاز شد ولی داماشی‌ها جانانه دفاع کردند.

سرمربیان دو تیم در این نیمه با انجام تعویض‌های پی در پی سعی در دیکته تفکرات خود داشتند ولی این تیم میزبان بود که در ۲۰ دقیقه پایانی موفق شد دو بار دروازه داماش را باز کند.

گل دقیقه ۹۰+۵ نشان داد داماشی‌ها همچنان در دیدارهای خارج از خانه با استرس عجیبی دست و پنجه نرم می‌کنند گرچه نباید از بازی ضعیف و دور از انتظار برخی بازیکنان تازه به میدان آمده داماش در نیمه دوم نیز گذشت!

با نگاهی گذرا به دیدارهای باقی مانده داماش در لیگ یک در‌می‌یابیم این تیم سه بازی خانگی مقابل مس سونگون، نفت و گاز گچسارات و سایپا در پیش دارد و تنها دیدار خارج از خانه خود را نیز در مشهد مقابل خوشه طلایی سقوط کرده بایستی انجام دهد.

موقعیتی عالی برای داماش که می‌تواند با حمایت هوادارانش از منطقه خطر و سقوط به لیگ دو رهایی یاید.

انتهای پیام/آ

مطلب پیشنهادی

بغض هواداران داماش ترکید/ مُردیم تا ماندیم!

تیم فوتبال داماش گیلان در هفته پایانی رقابت‌های لیگ یک فوتبال با کسب تساوی دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *