شنبه , 26 خرداد 1403 - 0:47 قبل از ظهر

داماش گیلان در تکاپوی پلی‌آف؛ رقبا منتظر لغزش احتمالی داماش

تیم فوتبال داماش گیلان درحالی‌که دو تنها دو هفته به انتهای لیگ فرسایشی دسته دوم باقی‌مانده یک رقیب سرسخت برای کسب سهمیه پلی‌آف دارد.

به گزارش داماش یار، رقابت‌های هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ دسته دوم و در گروه «ب» این رقابت‌ها با برگزاری هفت دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد.

نبرد دو تیم مدعی داماش گیلان و شهرداری ماهشهر در حساس‌ترین بازی هفته بیست و چهارم تکلیف دست‌کم یکی از دو تیم را مشخص کرد! شهرداری ماهشهر که با دو امتیاز کمتر تا پیش از آغاز هفته بیست و چهارم یکی از شانس‌های صعود به پلی‌آف بود با شکست خانگی مقابل داماش گیلان تا حد زیادی امید خود را از دست داد.

شهرداری نوشهر دیگر مدعی صعود به پلی‌آف نتیجه‌ای غیرمنتظره را رقم‌زده و در بوشهر مقابل تیم پایین جدولی شاهین تابان تن به شکست دو بر صفر داد. شکست نوشهری‌ها سبب شد این تیم نیز از شانس پایینی برای صعود به پلی‌آف برخوردار شود.

شهدای رزکان البرز از غفلت دو تیم شهرداری ماهشهر و نوشهر به‌خوبی استفاده کرده و با پیروزی دو بر یک مقابل اریوبام اسلامشهر موفق شد به رتبه سوم جدول صعود کرده و جدی‌ترین تعقیب‌کننده داماشی‌ها قلمداد شود.

نفت و گاز گچساران نیز با تساوی یک‌بریک مقابل شهدای بابلسر ۵۱ امتیازی شده و به‌عنوان تیم نخست به لیگ یک صعود کرد.

گفتنی است، تیم‌های فوتبال داماش گیلان با کسب ۴۵ امتیاز، شهدای رزکان کرج با کسب ۴۳ امتیاز، شهرداری نوشهر و ماهشهر به‌صورت مشترک با کسب ۴۰ امتیاز و شهید قندی یزد با کسب ۳۹ امتیاز از شانس‌های صعود به پلی‌آف هستند.

خبرنگار: علیرضا اسمعیلی

انتهای پیام/۱۳۱

مطلب پیشنهادی

بغض هواداران داماش ترکید/ مُردیم تا ماندیم!

تیم فوتبال داماش گیلان در هفته پایانی رقابت‌های لیگ یک فوتبال با کسب تساوی دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *