یکشنبه , 30 اردیبهشت 1403 - 9:31 قبل از ظهر

تمرین لحظه آخری با پادرمیانی مدیرکل/ باشگاه داماش واگذار می‌شود؟

درحالی‌که بازیکنان داماش گیلان چند بار با پیام لغو تمرین مواجه بودند طبق شنیده‌ها در دقایق پایانی با وساطت مدیرکل ورزش و جوانان گیلان تمرین این تیم تنظیم‌شده و قرار است باشگاه داماش گیلان به متقاضی واجد شرایطی واگذار شود.

به گزارش داماش یار، گویی قرار نیست داماشی‌ها آب خوش از گلویشان پایین برود! درحالی‌که لاجوردی پوشان شهر باران با مشقت فراوان توانستند به‌عنوان آخرین تیم به لیگ دسته دوم صعود کنند، اینک در آستانه برگزاری این رقابت‌ها سرنوشتی مبهم دارند.

در هفته‌های گذشته متقاضی خرید باشگاه از سوی بهزاد داداش زاده به داریوش نصیری، مالک فعلی داماش لینک شد ولی مذاکرات دو طرف نتیجه‌ای در برنداشت و قرار شد باشگاه با مالکیت نصیری در لیگ دسته دوم حضور پیدا کند.

تمرینات داماش گیلان چند روزی است آغازشده و حتی تست گیری این تیم انجام شد ولی در ۲۴ ساعت اخیر خبرهای نگران‌کننده‌ای از اطراف باشگاه به گوش می‌رسد. طبق آخرین خبر دریافتی، داریوش نصیری خواهان فروش امتیاز داماش گیلان شده است و به همین دلیل تمرین امروز (سه‌شنبه) در آستانه لغو قرار داشت.

طبق شنیده‌ها، تمرینات داماش گیلان پس از وساطت جهانبخش آرمان، مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در دقایق پایانی ست شده و در زمین ورزشی شهرداری رشت از ساعت ۱۶ برگزار شد.

قول‌هایی مبنی بر وجود خریداری دست‌به‌نقد داده‌شده است (گویی رقمی در حدود ۱۰ میلیارد تومان مبلغ درخواستی نصیری بابت فروش سهمیه داماش در لیگ دسته دوم است!) و بایستی دید درنهایت داماش گیلان با مالکیت نصیری لیگ را آغاز خواهد کرد یا به متقاضی‌ای جدید پیش از آغاز رقابت‌ها فروخته خواهد شد؟

این کشمکش‌ها هر چه باشد برای داماش و هوادارانش به‌سان سمی مهلک بوده و زمان گران‌بهاترین سرمایه‌ای است که داماشی‌ها در فصل نقل و انتقالات در حال از دست دادنش هستند!

مطلب پیشنهادی

داماش گیلان سلطان دریافت گل‌های لست تایمی!

تیم فوتبال داماش گیلان در دیداری که با دو گل مقابل نفت مسجد سلیمان پیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *