شنبه , 2 مهر 1401 - 7:28 بعد از ظهر

داماش گیلان سومین تیم پرطرفدار کشور است

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با اشاره به اینکه داماش پس از پرسپولیس و استقلال سومین تیم پرطرفدار فوتبال کشور است، گفت: مربیان منشوری به عنوان مربی نما! باعث نابودی بخش خصوصی در فوتبال گیلان شدند.

به گزارش داماش یار، بهزاد داداش زاده در گفت‌و‌گو با سایت گل از شرایط داماش گیلان پیش از دیدار برگشت پلی‌آف مقابل بنیامین ورزشی تهران مصاحبه کرد.

داماش را در بدترین شرایط تحویل گرفتید و در آستانه تاریخ سازی قرار دارید. در این رابطه صحبت می کنید؟

قبل از هر چیزی باید ايام سوگواری آقا عبدلله الحسين را به همه مردم عزیز بخصوص؛ ورزشکاران تسليت بگویم و امیدوارم عزاداری شان مورد قبول درگاه حق قرار گرفته باشد. من به عنوان‌ مسؤل کانون‌ مربيان گیلان باید از تمام افراد بخش خصوصی که به هر دلیلی می آیند و از جیب خودشان در فوتبال هزينه می کنند، تشکر کنم. متاسفانه در گذشته‌ خیلی از مربيان منشوری که به عنوان مربی نما! کارهای زیادی در فوتبال گیلان انجام دادند و با کارهای دلالی خیلی از این بخش خصوصی را از بین بردند و باعث شدند از فوتبال فراری شوند. من در این ۶ ماه اخیر با مالک سپیدرود و داماش صحبت کردم و ممنون آنها هستم که بدون چشم‌ داشتی از این دو تیم حمايت مالی کرده اند. شما اطلاع دارید در ابتدا اقای مختاری که پیشکسوت تیم نیز هستند با بضاعتی که داشتند، توانستند تیم را به مرحله دوم بیاورند و در ادامه‌ اقای ویشگاهی که با معرفی خودم هدایت تیم را برعهده گرفتند و کار را پیش بردند. سه بازی آخر هم در یک شرایط سخت که برادر بنده فوت کرده بود مالک تیم درخواست کرد تا به عنوان سرمربی تیم را هدايت کنم. مالکی که در لیگ سه بالغ بر ۶ ميليارد هزینه کرده که پول کمی نیست. باور کنید من قبل اینکه خودم هدایت تیم را برعهده بگیرم از مربيان سطح اول گیلان و کشور خواستم هدایت تیم را برعهده بگیرند، ولی قبول نکردند تا مالک باشگاه اصرار بر این داشته باشد که خودم سرمربی شوم.

جای حساسی هم هدايت تیم را برعهده گرفتید؟

سه بازی سختی بود که بازی اول را به پانیک تالش فوتبالی نباختیم و حواشی باعث شده بازنده شویم. بازی دوم را و سوم را پیروز شدیم تا پلی اف برسیم. در پلی اف کیا را حذف کردیم که واقعا کار سختی‌ بود و در ادامه بازی رفت بنیامین ورزشی تهران را شکست دادیم که الآن هم منتظر بازی برگشت‌ هستیم. مهندس بخشی نژاد در این چند بازی و البته در طول فصل برای تیم سنگ تمام گذاشتند که باید از او نیز تشکر کنیم چون اگر مهندس بخش نژاد کمک نمی کردند، شاید شراط فرق می کرد.

هواداران تیم نیز واقعا حمایت خوبی انجام دادند؟

من در تیم های پرهوادار استقلال و پرسپولیس بازی کرده ام و به جرأت می گویم بعد از این دو تیم داماش گیلان بیشترین هوادار را دارد که کمتر دیده شده در لیگ سه بیش از ۱۵ هزار هوادار به ورزشگاه بیایند و از تیم حمايت کنند. من ممنون همه هواداران هستم و امیدوارم در بازی برگشت با حضور آنها جشن صعود بگیریم.

باید از مسوولان استان گیلان بخصوص رشت تشکر کنم. از مدیرکل ورزش و جوانان، اعضاي شوراي شهر رشت، رئیس هیئت فوتبال گیلان، مهندس بخشی نژاد، مهندس کافی، آقای فرزاد نوری، دکتر دست رنج، آقایان محمد خزایی، سید رضا حسینی، شهرام قاسمی، رضا ذوله و پیشکسوتان استان تشکر کنم که از تیم حمایت کردند.

مطلب پیشنهادی

زحمتکش: چک ۳ میلیارد تومانی پرداخت شد/ عدم تبعیض در پرداختی قراردادها

مالک باشگاه داماش گیلان با اشاره به اینکه چک سه میلیارد تومانی بابت خرید این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.