چهارشنبه , 2 اسفند 1402 - 5:20 قبل از ظهر

محرومیت و جریمه نقدی برای داماش گیلان/ پزشکیار و مربی داماش محروم شدند

حسب گزارش مقام‌های رسمی مسابقه فوتبال بین دو تیم داماش گیلان و کیا تهران از سری مسابقات لیگ دسته سوم، تیم داماش گیلان به یک جلسه محرومیت از دیدار خانگی (قابل‌تجدید نظر) و جریمه ۲۰۰ میلیون ریالی (قطعی) محکوم شد.

به گزارش داماش یار، گزارش مقام‌های رسمی مسابقه فوتبال بین دو تیم داماش گیلان و کیا تهران از سری مسابقات لیگ دسته سوم که در تاریخ سوم مردادماه در ورزشگاه سردار جنگل رشت به داوری نورمحمدی انجام شد منجر به محرومیت و جریمه نقدی برای تیم داماش گیلان و دو عضو این تیم شد.

بر این اساس تیم داماش گیلان به دلیل سوء رفتار تیمی (ناشی از اخذ ۵ اخطار) و استفاده از الفاظ موهن و مواد محترقه توسط تماشاگران طبق ماده ۵۸ به یک جلسه از محرومیت از مسابقات داخلی بدون حضور تماشاگر و مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

این حکم از حیث جریمه نقدی قطعی بوده لیکن از حیث محرومیت «قابل‌تجدید نظر» است.

در بخشی دیگر از این احکام اشاره به محرومیت و جریمه نقدی ابراهیم رضایی پزشکیار و حسین محمدی مربی گلرهای داماش گیلان شده است.

بر این اساس محمدی به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و هم‌چین رضایی نیز به دلیل بدرفتار در قابل مقام رسمی مسابقه به شش جلسه محرومیت از ورود به محل برگزاری مسابقه با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت و پرداخت ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

این آرا قابل‌تجدید نظر است.

گفتنی است، تیم فوتبال داماش گیلان در دیدار برگشت پلی‌آف صعود به رقابت‌های لیگ دسته دوم در ورزشگاه غدیر تهران روز پنجشنبه بیستم مردادماه به مصاف بنیامین ورزشی تهران می‌رود؛ حضور هواداران در این دیدار بلامانع است.

مطلب پیشنهادی

داماش گیلان ۱ – ۱ فجر سپاسی؛ تساوی لحظه آخری پسران شهر باران

تیم فوتبال داماش گیلان با تساوی لحظه آخری مقابل فجر شهید سپاسی شیراز موفق شد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *