شنبه , 26 خرداد 1403 - 2:22 قبل از ظهر

زمین مسابقه را به‌دلیل عدم آسیب به ورزشگاه ترک کردیم/ برای پیروزی به مصاف علوی می‌رویم

سرمربی تیم فوتبال داماش دلیل ترک زمین را عدم آسیب به زمین مسابقه دانست و خاطرنشان ساخت برای برد به مصاف علوی خرمدره می‌روند.

به گزارش داماش یار، بهزاد داداش زاده، سرمربی تیم داماش گیلان در گفتگو با خبر ورزشی، درباره اتفاقات عجیب و غریب در فوتبال دسته ۳ بین تیم های داماش گیلان و پانیک تالش اظهاراتی را مطرح کرد.

شما هدایت تیم داماش گیلان را برعهده دارید. چرا در بازی آخرتان (در حالی که داماش سه بر صفر عقب بود) تیم را از زمین بیرون کشیدید؟

شرایطی که در تالش بوجود آمد اوضاع را به گونه‌ای پیش می‌برد که نزدیک بود کل استادیوم تخریب شود!

مگر چه اتفاقی افتاد؟

تیم داماش گیلان یک تیم ریشه ای، قدیمی و پرطرفدار است. ما با آمادگی کامل به زمین رفتیم اما متاسفانه روی یک اشتباه یک گل بد خوردیم. همین موضوع باعث شد تا طرفداران تیم مان نسبت به شرایط بازی و عقب افتادن از تیم هم استانی ناراحت شوند. آن‌ها از ما می‌خواستند تیم را از زمین بیرون بکشیم. وقتی شرایط جدی‌تر شد تماشاگران نزدیک بود فنس ها را بشکنند و وارد زمین شوند. از طرفی ترقه های آتش زایی به درون چمن می انداختند که نزدیک بود به بازیکنان ما را هم به آتش بکشد. داور مسابقه چند بار بازی را نگه داشت تا جو آرام شود اما اصلاً چنین فضایی به وجود نمی آمد. طرفداران داماش دوست داشتند ما تیم را بیرون بکشیم. ترقه هایی به زمین می انداختند که باعث تخریب چمن می شد. از آنجا که زمین چوکا محل برگزاری بازی های لیگ یک است ما هم برای این که استادیوم آسیب نبیند تیم را بیرون کشیدیم و اتفاقا مسئولان از ما تشکر هم کردند. وضعیت خیلی بدی بود. هم نگران بازیکنان مان نبودیم هم نگران استادیوم قدیمی چوکا. چون نزدیک بود لطمات جبران‌ناپذیری ببار بیاید این کار را انجام دادیم. این برد هم مبارک تیم پانیک تالش باشد.

در دیدار بعدی تان هنوز شانس صعود به لیگ دسته دوم را دارید؟

بله ما فردا با تیم خرم‌دره زنجان بازی داریم که چون زمین ندارند در قزوین میزبان ما شدند. اگر تیم پانیک مقابل صدرا، برد یا مساوی کسب کند شانس ما برای صعود و رسیدن به بازی پلی آف زنده می ماند. خود ما هم با تمام قدرت به میدان می رویم تا هر سه امتیاز بازی را بگیریم.

مطلب پیشنهادی

بغض هواداران داماش ترکید/ مُردیم تا ماندیم!

تیم فوتبال داماش گیلان در هفته پایانی رقابت‌های لیگ یک فوتبال با کسب تساوی دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *