چهارشنبه , 2 اسفند 1402 - 5:34 قبل از ظهر

حکم کمیته انضباطی جنجال‌آفرین شد!

درحالی‌که باشگاه شهرداری ماسال با طرح شکایت خواهان تغییر نتیجه دیدار مقابل الماس چاف به دلیل بازیکن غیرمجاز بود، این شکایت موردقبول کمیته انضباطی هیئت فوتبال گیلان واقع نشد.

به گزارش داماش یار، علیرضا اسمعیلی – رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بزرگ‌سالان گیلان (جام گیل) با برگزاری ۱۹ هفته به اوج خود رسیده و تنها سه هفته تا پایان این رقابت‌ها باقی‌مانده است.

در هفته هفدهم جام گیل، تیم فوتبال الماس تازه‌آباد در چاف مقابل شهرداری ماسال به برتری دو بر صفر دست پیدا کرد ولی این پایان ماجرا نبود! هفته گذشته باشگاه شهرداری ماسال از باشگاه چاف الماس به دلیل استفاده از بازیکن سرباز غایب در رقابت‌های جام گیل به هیئت فوتبال گیلان شکایت کرد.

به گفته یک منبع آگاه در هیئت فوتبال گیلان، پس از استعلام از سازمان نظام‌وظیفه عمومی استان مشخص شد بازیکن در روز بازی سرباز غایب بوده و مجوز بازی نداشته است، عدم مجوزی که می‌تواند به دلیل حضور بازیکن غیرمجاز در ترکیب الماس چاف نتیجه بازی را سه بر صفر به سود میزبان کند!

پس از کش‌وقوس‌های فراوان، کمیته انضباطی هیئت فوتبال گیلان، شکایت شهرداری ماسال را وارد ندانست و نتیجه بازی این تیم مقابل الماس چاف را تائید کرد.

هفته بیستم رقابت‌های جام گیل از سوی مسؤولین برگزاری مسابقات لغو شده است و بایست منتظر ماند و دید سرانجام این رقابت‌ها به کجا ختم خواهد شد. رقابت‌هایی که به اوج حساسیت خود رسیده است و تیم‌های الماس چاف با کسب ۴۶ و پارس بندر کیاشهر با کسب ۴۰ امتیاز بخت قهرمانی این رقابت‌ها هستند.

مطلب پیشنهادی

داماش گیلان ۱ – ۱ فجر سپاسی؛ تساوی لحظه آخری پسران شهر باران

تیم فوتبال داماش گیلان با تساوی لحظه آخری مقابل فجر شهید سپاسی شیراز موفق شد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *