شنبه , 13 خرداد 1402 - 4:51 قبل از ظهر

مختاری: مستحق پیروزی مقابل صدرنشین لیگ بودیم/ داماش چشم‌انتظار حمایت شهرداری و شورای شهر بومی رشت است

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با اشاره به اینکه مقابل صدرنشین لیگ مستحق پیروزی بودیم، گفت: با توجه به حضور افراد خوش‌نام در مجموعه شورای شهر و شهرداری رشت و همچنین قول مساعد آقای دکتر علوی، امیدواریم چتر حمایتی مجموعه شورا و شهرداری بر سر داماش گسترانیده شود.

به گزارش داماش یار، محمد مختاری در پایان دیدار مقابل وحدت آغشت البرز با اشاره به اینکه مستحق پیروزی بودیم، اظهار داشت: بارندگی شب قبل از مسابقه باعث سنگینی زمین و فشار بیش‌ازاندازه به بازیکنانمان شد؛ موقعیت‌های پرشماری خلق کرده ولی نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم.

وی با تأکید بر اینکه بازیکنان با تمام توان در زمین جنگیدند، گفت: بایستی روی نقاط ضعفمان کارکرده و در دیدار آتی باقدرت بیشتری در زمین حضور پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با اشاره به پنالتی سوخته داماش در نیمه نخست تصریح کرد: به‌جز صحنه مشکوک پنالتی در نیمه نخست، مشکل خاصی داوری مسابقه نداشت.

مختاری با تأکید بر اینکه مسؤولین شهری و استانی تا قبل از دیدار مقابل وحدت البرز به داماش کمکی نکرده‌اند، گفت: داماش مسیری را طی می‌کند که نیاز به حمایت همه‌جانبه دارد و مسؤولین در شرایط فعلی نیاز است به تیم پرهوادار گیلان زمین کمک کنند. کمک مسؤولین در ماه‌های آتی نمی‌تواند چندان گره‌گشا باشد و در حال حاضر نیازمند کمک‌های مسؤولین هستیم.

وی با اشاره به اینکه داماش و سپیدرود سرمایه‌های شهر رشت هستند، تصریح کرد: فوتبال می‌تواند از بسیاری بزهکاری‌های اجتماعی جلوگیری کرده و برای ساعاتی ده هزار رشتی را به خود سرگرم و دلگرم سازد، از شهردار محترم رشت و مجموعه شهرداری و شورای شهر رشت تقاضا داریم به تیم داماش کمک کرده و این تیم را ازنظر مالی و معنوی موردحمایت خود قرار دهند.

سرمربی تیم فوتبال بومی بودن شهردار رشت را موهبتی برای شهر باران دانست و افزود: با توجه به اینکه آقای دکتر علوی بومی هستند به‌خوبی از مشکلات شهر و به‌ویژه تیم‌های فوتبال شهر رشت آگاه هستند و امیدواریم با توجه به حضور ایشان و همچنین سایر افراد خوش‌نام در بدنه شهرداری و به‌ویژه شورای شهر رشت و همچنین قول مساعد آقای علوی، چتر حمایتی مجموعه شورا و شهرداری رشت بر سر داماش گیلان قرار گیرد.

مطلب پیشنهادی

داماش گیلان میزبان دیدار رفت پلی‌آف صعود به لیگ یک

تیم فوتبال داماش گیلان با میزبانی از فولاد نوین اهواز در ورزشگاه سردار جنگل رشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *