یکشنبه , 30 اردیبهشت 1403 - 7:44 قبل از ظهر

از لغو اردوی تدارکاتی تا عدم وصول چک خرید باشگاه داماش گیلان

درحالی‌که تیم فوتبال داماش گیلان این روزها سخت در حال جذب نفرات مدنظر خود برای حضور پرقدرت در رقابت‌های لیگ دسته دوم است از گوشه و کنار خبر می‌رسد اردوی تدارکاتی این تیم در پایتخت در هاله‌ای از ابهام قرارگرفته و چک خریدار باشگاه نیز برگشت‌خورده است!

به گزارش داماش یار، تیم فوتبال داماش گیلان به‌سان چند فصل اخیر تابستانی سخت را سپری می‌کند، درحالی‌که واپسین روزهای تابستان را می‌گذرانیم خبرهایی عجیب از درون باشگاه داماش گیلان مخابره می‌شود.

اردوی تدارکاتی داماشی‌ها که قرار بود روز یکشنبه هفته آتی در تهران برگزار شود در هاله‌ای از ابهام قرارگرفته و طبق شنیده‌ها به‌احتمال فراوان به دلیل بدقولی هتل میزبان لغو خواهد شد (طبق گفته اطرافیان باشگاه این اردو لغو شده است).

در سوی مقابل چک سه میلیارد تومانی ناصر زحمتکش بابت خرید باشگاه داماش گیلان چند روزی است پاس نشده و داریوش نصیری به نظر می‌رسد از این موضوع سخت برآشفته شده تا جایی که خواهان بازپس‌گیری تیم شده است.

شایعه‌ای عجیب‌تر که دو خبر قبلی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد تحویل چک‌های متفاوت به بازیکنان است! برخی بازیکنان چک‌هایی بالغ‌بر ۱۵ درصد از قرارداد، برخی دیگر چک‌هایی بالغ‌بر ۲۰ درصد و تعداد قابل‌توجهی چک‌هایی بالغ‌بر ۱۰ درصد از قرارداد خود را با سررسیدهایی ۴۰ روزه تحویل گرفته‌اند. به برخی بازیکنان نیز وعده داده شد مبلغ قراردادشان در موعد مقرر به حسابشان کارت به کارت خواهد شد و خبری از چک نیست!

موضوعی که می‌تواند یکدستی تیم را بر هم بزند و حتی با اعتراض بزرگ‌ترهای تیم (چه آن‌ها که چک‌هایی با درصد بالاگرفته‌اند چه آن‌هایی که چک‌هایی تاریخ‌دار گرفته‌اند) مواجه شده است.

به گزارش داماش یار، تیم فوتبال داماش گیلان در گروه «ب» رقابت‌های لیگ دسته دوم در نخستین گام روز یکشنبه دهم مهرماه در کرمان به مصاف مس نوین این شهر می‌رود و مشخص نیست با این وضعیت نابسامان وضعیت تیم به کجا خواهد انجامید!

 

مطلب پیشنهادی

داماش گیلان سلطان دریافت گل‌های لست تایمی!

تیم فوتبال داماش گیلان در دیداری که با دو گل مقابل نفت مسجد سلیمان پیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *