شنبه , 2 مهر 1401 - 8:44 بعد از ظهر

معمای پیچیده انتخاب گلر؛ لیست از قبل رزرو شد!

باوجوداینکه سه گلر بزرگ‌سال در تمرینات داماش گیلان حضوری پررنگ از خود نشان دادند درنهایت دو گلر توسط باشگاه انتخاب شد و نفر سوم طبق پیش‌بینی‌ها از لیست تیم خط خورد.

به گزارش داماش یار، تیم فوتبال داماش گیلان بلافاصله پس از صعود به رقابت‌های لیگ دسته دوم اشکان توانا را به جمع خود اضافه کرد، گلر اسبق داماشی‌ها که فصل گذشته از عوامل اصلی صعود چوکا به لیگ دسته اول بوده است.

جاه‌طلبی مهدی آقازاده به حضور توانا خلاصه نشد و مدیر باشگاه داماش میلاد پورقلی را نیز به جمع لاجوردی پوشان اضافه کرد، گلری که محصول آکادمی باشگاه داماش گیلان است و فصل گذشته زیر نظر سیامک فراهانی در تیم پاس همدان توپ زد.

حضور دو گلر بزرگ‌سال در تمرینات داماش گیلان ذهن‌ها را به سمت خروج عرفان قلعه نوعی از جمع لاجوردی پوشان سوق داد ولی گلر اول داماش در فصل گذشته نیز توسط میثاقیان به تمرین فراخوانده شد تا رقابت برای تصاحب دو سهمیه بزرگ‌سالان داماش به اوج حساسیت برسد.

پس از گذشت یک هفته از سپری شدن تمرینات داماش زیر نظر میثاقیان بالاخره دو گلر داماش برای حضور در لیست این تیم اعلام شد و اشکان توانا و میلاد پورقلی موفق شدند جواز حضور در تیم را به دست بیاورند. دو گلری که از توانایی فنی بالایی برخوردار هستند.

«با ذکر این نکته که انتخاب گلرهای دلخواه حق سرمربی تیم است» لیکن طبق شنیده‌ها مسئله‌ای عجیب در خط خوردن قلعه نوعی دخیل بوده است! گویا میثاقیان عقد قرارداد باشگاه با توانا و پورقلی (پیش از انتخاب میثاقیان به‌عنوان سرمربی) را دلیل عدم انتخاب قلعه نوعی عنوان کرده است و اگر این موضوع صحت داشته باشد و گلرها از پیش انتخاب‌شده بودند پرسش اساسی که مطرح می‌شود این است به چه منظور قلعه نوعی به تمرینات داماش توسط میثاقیان فراخوانده شد و در یک هفته اخیر همگام با تیم تمرین کرد؟

مطلب پیشنهادی

زحمتکش: چک ۳ میلیارد تومانی پرداخت شد/ عدم تبعیض در پرداختی قراردادها

مالک باشگاه داماش گیلان با اشاره به اینکه چک سه میلیارد تومانی بابت خرید این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.