چهارشنبه , 2 اسفند 1402 - 4:39 قبل از ظهر

در پی شکایت کشاورز علی‌آباد؛ رقابت‌های پلی‌آف لیگ دسته سوم به حالت تعلیق درآمد

در پی شکایت تیم فوتبال نوین کشاورز علی‌آباد، مسابقات پلی‌آف رقابت‌های لیگ دسته سوم تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمد.

به گزارش داماش یار، درحالی‌که کمتر از ۴۸ ساعت تا آغاز پلی‌آف لیگ دسته سوم باقی‌مانده، در پی شکایت تیم فوتبال نوین کشاورز علی‌آباد، کمیته انضباطی با ارسال نامه‌ای به سرپرست سازمان لیگ اعلام کرد، از برگزاری مسابقات مرتبط با این پرونده تا اطلاع ثانوی و اتخاذ تصمیم از سوی این کمیته، جلوگیری به عمل آید.

در حکم کمیته انضباطی آمده است: با توجه به شکایت تیم نوین کشاورز علی‌آباد مبنی بر اشتباه داوری در بازی مقابل تیم جوان نوین ساری و با عنایت به درخواست استمهال به‌عمل‌آمده از سوی کمیته داوران جهت اظهارنظر کارشناسی دقیق در خصوص شکایت مذکور و با توجه به اینکه اتخاذ تصمیم در این پرونده مؤثر در وضعیت مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور دارد.

بدین ترتیب رقابت‌های پلی‌آف لیگ دسته سوم به دلیل عدم تعیین تکلیف در گروه اول مرحله پایانی رقابت‌های لیگ دسته سوم تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است و احتمال قرعه‌کشی مجدد مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها وجود دارد.

گفتنی است، تیم کشاورز علی‌آباد با حکم کمیته انضباطی به دلیل استفاده از بازیکن چهار اخطاره با نتیجه سه بر صفر مقابل مردان پاشای البرز بازنده اعلام شد؛ حکمی که اینک با شکایت تیم کشاورز مواجه شده است.

در صورت عدم تائید حکم اولیه کمیته انضباطی، تیم کشاورز علی‌آباد در مرحله پایانی لیگ دسته سوم ابقا شده و تیم مردان پاشا از صعود مستقیم به لیگ دسته دوم بازخواهد ماند. در این صورت تیم‌های صعودکننده به پلی‌آف تغییر خواهند کرد و احتمالاً مجدداً قرعه‌کشی این رقابت‌ها انجام شود.

اعلام هر نتیجه‌ای از سوی کمیته انضباطی در گروه اول این رقابت‌ها تأثیری در صعود داماش گیلان در پلی‌آف ندارد و داماش یکی از چهار تیم حاضر در پلی‌آف خواهد بود.

مطلب پیشنهادی

داماش گیلان ۱ – ۱ فجر سپاسی؛ تساوی لحظه آخری پسران شهر باران

تیم فوتبال داماش گیلان با تساوی لحظه آخری مقابل فجر شهید سپاسی شیراز موفق شد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *