چهارشنبه , 9 اسفند 1402 - 11:06 بعد از ظهر

اختصاص چهار دستگاه اتوبوس برای اعزام هواداران داماش به فومن

با مساعدت رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر، پنج دستگاه اتوبوس شرکت واحد جهت اعزام اعضای تیم و هواداران رشتی به شهرستان فومن اختصاص یافت.

به گزارش داماش یار و به نقل از روابط عمومی باشگاه داماش گیلان، مازیار اصغرزاده در خصوص شرایط اعزام هواداران رشتی برای دربی گیلان در شهرستان فومن اظهار داشت: بعد از نامه‌نگاری‌ها و رایزنی‌هایی که در روزهای اخیر انجام شد و با وجود محدودیت خروج اتوبوس‌های شرکت واحد از محدوده‌ شهری در نهایت مجوز اعزام هواداران‌مان در این دیدار حساس اخذ شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه داماش گیلان با اعلام قدردانی از مساعدت همیشگی مهندس مسعود عباس‌نژاد رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای‌شهر در قبال این باشگاه گیلانی، بیان داشت: با همکاری سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری رشت پنج دستگاه اتوبوس شرکت واحد جهت ایاب و ذهاب اعضای تیم و هواداران داماش برای دربی گیلان در شهرستان فومن اختصاص یافت که از این تعداد چهار دستگاه مختص هواداران وفادارمان خواهد بود.

اصغرزاده در پایان گفت: زمان حرکت اتوبوس‌ هواداران برای دربی گیلان از ساعت ۱۴:۳۰ روز پنجشنبه جنب پارک دانشجو (میدان یخسازی) می‌باشد تا مقدمات حضور پرشور تیفوسی‌های داماش در دربی گیلان مهیا شود.

مطلب پیشنهادی

دیدار داماش گیلان به تعویق افتاد

دیدار دو تیم فوتبال داماش گیلان و خیبر خرم‌آباد از سری رقابت‌های هفته بیست و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *