پنجشنبه , 20 مرداد 1401 - 3:52 بعد از ظهر

عدم‌حمایت از ورزش باعث فرار سرمایه‌گذاران می شود/ حمایت از تیم‌های ورزشی در بودجه شهرداری رشت

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه، در اختیار قرار دادن فضاها و امکانات یکی از راه‌های کمک به تیم‌های ورزشی است، گفت: در بودجه سالیانه شهرداری رشت، ردیفی به‌منظور حمایت از تیم‌های ورزشی ازجمله تیم‌های فوتبال سپیدرود و داماش وجود دارد.

به گزارش داماش یار و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، محمدحسین واثق کارگرنیا در دیدار با مالک تیم فوتبال داماش در ساختمان شورای رشت اظهار کرد: شهرداری رشت همه‌ساله در بودجه سالیانه خود برای حمایت از تیم‌های ورزشی ازجمله تیم‌های فوتبال داماش و سپیدرود اعتباراتی در نظر می‌گیرد و در بودجه سال ۱۴۰۱ نیز این ردیف وجود دارد.

وی با تأکید به اینکه تیم‌های داماش و سپیدرود موردعلاقه و حمایت مردم رشت بالأخص جوانان این شهر هستند افزود: یکی از راه‌هایی که می‌توان به این دو تیم فوتبال مساعدت کرد، در اختیار قرار دادن فضاها و امکانات است که بخشی از هزینه‌های این دو تیم پرطرفدار رشتی را تأمین نماید و دیگر نیازی به دریافت کمک مالی نداشته باشند.

داریوش نصیری، مالک تیم فوتبال داماش نیز در این دیدار با اشاره به اینکه به حمایت شورای رشت نیازمند هستیم اظهار کرد: تیم داماش یکی از دلایل نشاط اجتماعی در شهر رشت است.

وی با بیان اینکه تیم داماش به‌منظور شرکت در مسابقات باید روز شنبه باید به کرمانشاه اعزام شود افزود: متأسفانه به دلیل عدم‌حمایت از ورزش، سرمایه‌گذاران این حوزه فراری می‌شوند و انتظار داریم با توجه به شرایط فعلی داماش حمایت بیشتری از این تیم به‌منظور حضور مقتدر در مسابقات انجام شود.

مطلب پیشنهادی

داماش گیلان سومین تیم پرطرفدار کشور است

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با اشاره به اینکه داماش پس از پرسپولیس و استقلال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.