چهارشنبه , 2 اسفند 1402 - 6:02 قبل از ظهر

ویشگاهی: تلورانس داماش برطرف می‌شود/ حضور روحیه‌بخش پیشکسوتان داماشی

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با اشاره به اینکه داماش نیمه دوم‌های به‌مراتب بهتری نسبت به نیمه نخست دارد، گفت: حضور پیشکسوتان داماشی در بازی این تیم مقابل پانیک را باعث قوت قلب به بنده و تیم شده است.

به گزارش داماش یار، اسماعیل زاهد ویشگاهی در گفت‌وگویی با اشاره به برتری اقتصادی یک بر صفر در دربی گیلان مقابل پانیک تالش اظهار داشت: بازیکنانم با تمام توان به میدان رفتند و از همان ابتدا نبض بازی را در اختیار گرفتند. از پانیک شناخت کافی داشته و می‌دانستیم این تیم برای پیروزی به میدان می‌رود.

وی با تأکید بر اینکه نقاط ضعف و قوت پانیک را به‌خوبی آنالیز کرده و تمامی روزنه‌ها را بر این تیم بستیم، گفت: روی یک کار تمرین شده موفق شدیم به گل دست پیداکرده و با حفظ نتیجه به سه امتیاز مسابقه دست پیدا کردیم.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان به گزارش داماش یار در پاسخ به پرسشی مبنی بر دونیمه متفاوت داماش گیلان دربازی‌ها گفت: بنده و همکارانم هر ثانیه به فکر بهبود شرایط بوده و نواقصمان را در تمرینات با پشتکار فراوان و برنامه‌ریزی مدون برطرف می‌کنیم.

زاهد ویشگاهی حضور پیشکسوتان داماشی در بازی این تیم مقابل پانیک را روحیه‌بخش دانست و افزود: آقایان بهزاد داداش زاده، فرهاد خراسانی و محمد مختاری با حضور در ورزشگاه باعث قوت قلب بیشتری به تیم شدند.

وی با اشاره به تلاش خستگی‌ناپذیر کادر فنی داماش خاطرنشان کرد: آقایان فرزاد سیری، احمد حقدادی و سعید اسماعیل‌پور در کادر فنی و آقای عبدالله مرغوب به‌عنوان مدیر فنی در طول هفته با تلاش فراوان باعث می‌شوند داماش روزبه‌روز پیشرفت بیشتری کند.

درباره ی Damash Admin

مطلب پیشنهادی

داماش گیلان ۱ – ۱ فجر سپاسی؛ تساوی لحظه آخری پسران شهر باران

تیم فوتبال داماش گیلان با تساوی لحظه آخری مقابل فجر شهید سپاسی شیراز موفق شد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *