دوشنبه , 13 تیر 1401 - 10:02 قبل از ظهر

برنامه دیدارهای داماش در دو هفته نخست لیگ سه مشخص شد

به دنبال تعویق دیدارهای مرحله پایانی رقابت‌های لیگ دسته سوم، برنامه دو هفته ابتدایی این مسابقات اعلام‌شده و داماش گیلان در نخستین گام به مصاف اتحاد کامیاران می‌رود.

به گزارش داماش یار، پس از کش‌وقوس‌های فراوان به دلیل تعویق دیدارهای مرحله پایانی رقابت‌های لیگ دسته سوم فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰، برنامه دوهفتم نخست این مسابقات از سوی کمیته برگزاری مسابقات اعلام‌شده و تیم داماش گیلان روز چهارشنبه 25 اسفندماه در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف اتحاد کامیاران می‌رود.

داماش گیلان در هفته دوم مسابقات روز دوشنبه هشتم فروردین‌ماه در ورزشگاه وحدت آستارا در دربی گیلان به مصاف مقاومت آستارا می‌رود.

برنامه کامل دو هفته نخست مرحله پایانی رقابت‌های لیگ دسته سوم به شرح ذیل است:

هفته اول – چهارشنبه ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۰

شادکام مشهد-آریو اسلامشهر- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد

نفت امیدیه- کیان اراک- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

ستاره اتحاد تبریز -علوی خرمدره زنجان- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهرداری تبریز

داماش گیلان- اتحاد کامیاران- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت

کیا تهران-مقاومت تهران- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه بعثت تهران

پارسا صنعت خراسان جنوبی (پیام وحدت)- شاهین بجنورد- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه آزادی بیرجند

بنیامین ورزشی تهران- شهرداری فومن- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید رهنما شهریار

سردار بوکان-  علم و ادب (آرتام) تبریز- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه خاتم‌الانبیاء بوکان

فولاد هرمزگان- یزد لوله- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه خلیج‌فارس بندرعباس

سپاهان نوین اصفهان – نفت و گاز گچساران- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه صفائیه اصفهان

سپاهان نوین ایذه – استقلال شوش- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود.

 

پنجشنبه ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۰

جوان نوین ساری- نوین کشاورز علی‌آباد- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا سیمرغ

پانیک گیلان- مقامت آستارا- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه پوریای ولی تالش

سامیت تهران- فرهنگ رامهرمز- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید رهنما شهریار

ستارگان مردان پاشا- دریای بابل- ساعت  ۱۴:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج

 

هفته دوم – دوشنبه ۸ فروردین‌ماه ۱۴۰۱

مقاومت آستارا- داماش گیلان- ساعت  ۱۶- ورزشگاه وحدت آستارا

آریو اسلامشهر – کیا تهران- ساعت  ۱۶- ورزشگاه شهدا اسلامشهر

نوین کشاورز علی‌آباد- ستارگان مردان پاشا – ساعت  ۱۶- ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌گردد

دریای بابل- شادکام مشهد- ساعت  ۱۶- ورزشگاه شهدا سیمرغ

مقاومت تهران – پارسا صنعت خراسان جنوبی (پیام وحدت) – ساعت  ۱۶- ورزشگاه غدیر تهران

شاهین بجنورد- جوان نوین ساری- ساعت  ۱۶- ورزشگاه تختی بجنورد

علوی خرمدره زنجان- سردار بوکان- ساعت  ۱۶- ورزشگاه دانشگاه  ابهر

علم و ادب (آرتام) تبریز – بنیامین ورزشی تهران- ساعت  ۱۶- ورزشگاه شهرداری تبریز

شهرداری فومن – پانیک گیلان- ساعت  ۱۶- ورزشگاه آزادی فومن

اتحاد کامیاران- ستاره اتحاد تبریز- ساعت  ۱۶- ورزشگاه آزادی کامیاران

استقلال شوش- نفت امیدیه- ساعت  ۱۶- ورزشگاه تختی شوش

کیان اراک –  فولاد هرمزگان – ساعت  ۱۶- ورزشگاه اختصاصی آلومینیوم اراک

 

سه‌شنبه ۹ فروردین‌ماه ۱۴۰۱

یزد لوله- سپاهان نوین اصفهان- ساعت  ۱۶- ورزشگاه شهید نصیری یزد

فرهنگ رامهرمز – سپاهان نوین ایذه- ساعت  ۱۶- ورزشگاه تختی رامهرمز

نفت و گاز گچساران- سامیت تهران- ساعت  ۱۶- ورزشگاه نفت اهواز

 

 

مطلب پیشنهادی

ریش و قیچی صعود در دستان داماش با برتری مقابل علوی خرمدره!

برتری تیم فوتبال داماش گیلان مقابل علوی خرمدره در روز شکست ستاره صدرا سبب شد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.