پنجشنبه , 30 فروردین 1403 - 10:48 قبل از ظهر

تصویب لایحه حمایتی شهرداری از باشگاه داماش/ شورا بایستی نگاه فارغ از تبعیض به تیم‌های رشتی اعمال کند

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه با اشاره به اینکه حمایت از دو تیم داماش گیلان و سپیدرود رشت بایستی بدون تبعیض باشد، گفت: لایحه حمایتی شهرداری از باشگاه داماش گیلان در کمیسیون‌های برنامه‌و‌بودجه و فرهنگی‌و‌اجتماعی شورای شهر رشت با اکثریت آرا تصویب شد.

به گزارش داماش یار، پس از بررسی لایحه حمایتی شهرداری از باشگاه داماش گیلان در کمیسیون‌های برنامه‌و‌بودجه و فرهنگی‌و‌اجتماعی شورای شهر رشت، عصر چهارشنبه در بیست و هشتمین جلسه شورای اسلامی کلان‌شهر رشت این لایحه مطرح و با اکثریت آرا مصوب شد.

در این جلسه دکتر سید شمس شفیعی به‌عنوان عضو موافق لایحه حمایت از داماش گیلان، اظهار داشت: در شهر رشت دو تیم مطرح داریم و امکان دارد در اینجا کسی به داماش یا سپیدرود علاقه شخصی بیشتری داشته باشد اما در شورای شهر باید دو تیم داماش و سپیدرود در نگاه مالی یکسان دیده شوند.

 

وی با تأکید بر اینکه حمایت از دو تیم داماش گیلان و سپیدرود رشت بایستی بدون تبعیض باشد، تصریح کرد: به همان میزانی که به سپیدرود یا داماش کمک می‌شود به دیگر تیم شهر نیز بایستی به همان میزان کمک شود، اگر غیرازاین در تخصیص بودجه عمل کنیم متهم به تبعیض می‌شویم.

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای اسلامی کلان‌شهر رشت گفت: باید در بودجه ۱۴۰۱ با نظر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی یک شیوه‌نامه‌ای جهت کمک به تیم‌های ورزشی تهیه کنیم تا طبق شاخصه‌هایی از تیم‌های ورزشی شهر رشت حمایت شود.

 

گفتنی است، با احتساب لایحه کمک ۲۰۰ میلیون تومانی در بودجه سال جاری شهرداری رشت، فقط حدود ۱۰ درصد از بخش ورزشی این بودجه به لاجوردی‌پوشان شهرباران اختصاص‌یافته است، تیمی پرطرفدار در سطح شهر و استان که تمام افتخارات فوتبال رشت را در ادوار تاریخ رقم‌زده است!

 

مطلب پیشنهادی

داماش 0-0 چادرملو؛ تساوی در روزی که موقعیت‌شناس نبودیم!

تیم فوتبال داماش گیلان در روزی که چهره متفاوتی در وقت‌های اضافی نیمه دوم از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *