دوشنبه , 13 تیر 1401 - 10:57 قبل از ظهر

برنامه بازی‌های داماش در لیگ سه مشخص شد

پس از قرعه‌کشی مرحله پایانی رقابت‌های لیگ دسته سوم، برنامه کامل این رقابت‌ها مشخص شده و داماش حریفانش را شناخت.

به گزارش داماش یار، با اعلام سازمان لیگ فدراسیون فوتبال، برنامه کامل مرحله پایانی مسابقات لیگ دسته سوم مشخص شده و داماش گیلان رقبای خود را شناخت.

داماش گیلان نخستین دربی گیلانیان در لیگ سه را در هفته دوم مقابل مقاومت در آستارا برگزار می‌کند؛ پسران شهر باران نخستین دیدارشان در لیگ سه را با دیداری خانگی مقابل آوالان کامیاران استارت می‌زنند.

برنامه کامل مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته سوم باشگاههای کشور به شرح زیر است:
هفته اول:
جوان نوین ساری – نوین کشاورز علی آباد
پیام وحدت خراسان جنوبی – شاهین بجنورد
آکادمی کیا تهران – مقاومت تهران
مهاجرنوین مشهد – آریوبام اسلامشهر
ستارگان مردان پاشا – دریای بابل
محتشم تبریز – علوی خرمدره زنجان
داماش گیلان – آوالان کامیاران
پانیک تالش – مقاومت آستارا
بنیامین ورزشی تهران – شهرداری فومن
سردار بوکان – آرتام تبریز
فولاد هرمزگان – یزد لوله
نفت امیدیه – کیان اراک
سپاهان نوین ایذه – استقلال شوش
ایمان سبز شیراز – فرهنگ رامهرمز
سپاهان نوین اصفهان – نفت و گاز گچساران
هفته دوم:
نوین کشاورز علی آباد – ستارگان مردان پاشا
دریای بابل – مهاجرنوین مشهد
آریو بام اسلامشهر – آکادمی کیا تهران
مقاومت تهران – پیام وحدت خراسان جنوبی
شاهین بجنورد – جوان نوین ساری
علوی خرمدره زنجان – سردار بوکان
آرتام تبریز – بنیامین ورزشی تهران
شهرداری فومن – پانیک تالش
مقاومت آستارا – داماش گیلان
آوالان کامیاران – محتشم تبریز
یزد لوله – سپاهان نوین اصفهان
نفت و گاز گچساران – ایمان سبز شیراز
فرهنگ رامهرمز – سپاهان نوین ایذه
استقلال شوش – نفت امیدیه
کیان اراک – فولاد هرمزگان
هفته سوم:
شاهین بجنورد – نوین کشاورز علی آباد
مهاجرنوین مشهد – ستارگان مردان پاشا
جوان نوین ساری – مقاومت تهران
پیام وحدت خراسان جنوبی – آریوبام اسلامشهر
آکادمی کیا تهران – دریای بابل
آوالان کامیاران – علوی خرمدره زنجان
بنیامین ورزشی تهران – سردار بوکان
محتشم تبریز – مقاومت آستارا
داماش گیلان – شهرداری فومن
پانیک تالش – آرتام تبریز
کیان اراک – یزد لوله
ایمان سبز شیراز – سپاهان نوین اصفهان
فولاد هرمزگان – استقلال شوش
نفت امیدیه – فرهنگ رامهرمز
سپاهان نوین ایذه – نفت و گاز گچساران
هفته چهارم:
مقاومت تهران – شاهین بجنورد
نوین کشاورز علی آباد – مهاجرنوین مشهد
ستارگان مردان پاشا – آکادمی کیا تهران
دریای بابل – پیام وحدت خراسان جنوبی
آریوبام اسلامشهر – جوان نوین ساری
مقاومت آستارا – آوالان کامیاران
علوی خرمدره زنجان – بنیامین ورزشی تهران
سردار بوکان – پانیک تالش
آرتام تبریز – داماش گیلان
شهرداری فومن – محتشم تبریز
استقلال شوش – کیان اراک
یزد لوله – ایمان سبز شیراز
سپاهان نوین اصفهان – سپاهان نوین ایذه
نفت و گاز گچساران – نفت امیدیه
فرهنگ رامهرمز – فولاد هرمزگان
هفته پنجم:
پیام وحدت خراسان جنوبی – ستارگان مردان پاشا
آکادمی کیا تهران – مهاجرنوین مشهد
نوین کشاورز علی آباد – مقاومت تهران
شاهین بجنورد – آریوبام اسلامشهر
جوان نوین ساری – دریای بابل
داماش گیلان – سردار بوکان
پانیک تالش – بنیامین ورزشی تهران
علوی خرمدره زنجان – مقاومت آستارا
آوالان کامیاران – شهرداری فومن
محتشم تبریز – آرتام تبریز
نفت امیدیه – سپاهان نوین اصفهان
سپاهان نوین ایذه – ایمان سبز شیراز
یزد لوله – استقلال شوش
کیان اراک – فرهنگ رامهرمز
فولاد هرمزگان – نفت و گاز گچساران
هفته ششم:
آکادمی کیا تهران – نوین کشاورز علی آباد
دریای بابل – شاهین بجنورد
آریوبام اسلامشهر – مقاومت تهران
مهاجرنوین مشهد – پیام وحدت خراسان جنوبی
ستارگان مردان پاشا – جوان نوین ساری
پانیک تالش – علوی خرمدره زنجان
آرتام تبریز – آوالان کامیاران
شهرداری فومن – مقاومت آستارا
بنیامین ورزشی تهران – داماش گیلان
سردار بوکان – محتشم تبریز
سپاهان نوین ایذه – یزد لوله
نفت و گاز گچساران – کیان اراک
فرهنگ رامهرمز – استقلال شوش
ایمان سبز شیراز – نفت امیدیه
سپاهان نوین اصفهان – فولاد هرمزگان
هفته هفتم:
شاهین بجنورد – ستارگان مردان پاشا
جوان نوین ساری – مهاجرنوین مشهد
پیام وحدت خراسان جنوبی – آکادمی کیا تهران
نوین کشاورز علی آباد – آریو بام اسلامشهر
مقاومت تهران – دریای بابل
آوالان کامیاران – سردار بوکان
محتشم تبریز – بنیامین ورزشی تهران
داماش گیلان – پانیک کالش
علوی خرمدره زنجان – شهرداری فومن
مقاومت آستارا – آرتام تبریز
کیان اراک – سپاهان نوین اصفهان
فولاد هرمزگان – ایمان سبز شیراز
نفت امیدیه – سپاهان نوین ایذه
یزد لوله – فرهنگ رامهرمز
استقلال شوش – نفت و گاز گچساران
هفته هشتم:
پیام وحدت خراسان جنوبی – نوین کشاورز علی آباد
مهاجرنوین مشهد – شاهین بجنورد
ستارگان مردان پاشا – مقاومت تهران
دریای بابل – آریوبام اسلامشهر
آکادمی کیا تهران – جوان نوین ساری
داماش گیلان – علوی خرمدره زنجان
بنیامین ورزشی تهران – آوالان کامیاران
سردار بوکان – مقاومت آستارا
آرتام تبریز – شهرداری فومن
پانیک تالش – محتشم تبریز
نفت امیدیه – یزد لوله
ایمان سبز شیراز – کیان اراک
سپاهان نوین اصفهان – استقلال شوش
نفت و گاز گچساران – فرهنگ رامهرمز
سپاهان نوین ایذه – فولاد هرمزگان
هفته نهم:
آریو بام اسلامشهر – ستارگان مردان پاشا
مقاومت تهران – مهاجر نوین مشهد
شاهین بجنورد – آکادمی کیا تهران
جوان نوین ساری – پیام وحدت خراسان جنوبی
نوین کشاورز علی آباد – دریای بابل
شهرداری فومن – سردار بوکان
مقاومت آستارا – بنیامین ورزشی تهران
آوالان کامیاران – پانیک تالش
محتشم تبریز – داماش گیلان
علوی خرمدره زنجان – آرتام تبریز
فرهنگ رامهرمز – سپاهان نوین اصفهان
استقلال شوش – ایمان سبز شیراز
کیان اراک – سپاهان نوین ایذه
فولاد هرمزگان – نفت امیدیه
یزد لوله – نفت و گاز گچساران

مطلب پیشنهادی

ریش و قیچی صعود در دستان داماش با برتری مقابل علوی خرمدره!

برتری تیم فوتبال داماش گیلان مقابل علوی خرمدره در روز شکست ستاره صدرا سبب شد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.