شنبه , 11 تیر 1401 - 3:11 بعد از ظهر

رقبای داماش در لیگ سه مشخص شدند

مراسم قرعه‌کشی مرحله نخست فصل جدید رقابتهای لیگ دسته سوم باشگاههای کشور برگزار شده و رقبای دو تیم رشتی داماش و پاس مشخص شدند.

به گزارش داماش یار و به نقل از دی اسپورت، مراسم از ساعت ۱۱:۳۰ صبح امروز در سالن کنفرانس خبری سازمان لیگ با حضور سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ، امیر حسین فراهانی مسئول لیگ دسته سوم، مهرداد شفیعی راد، مسئول لیگ دسته دوم، فریبرز محمودزاده مسئول لیگ دسته اول و نمایندگان تیم های حاضر در این مرحله از رقابت ها به صورت وبینار و مجازی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با نمایندگان حاضر در این مرحله به صورت مجازی به سخنرانی پرداخت.  در ادامه این مراسم امیرحسین فراهانی مسئول لیگ دسته سوم نیز توضیحاتی را در خصوص نحوه برگزاری این مرحله از رقابت ها به نمایندگان تیم‌های حاضر ارائه داد.

فراهانی در خصوص نحوه برگزاری مرحله نخست رقابت های لیگ دسته سوم   باشگاه های کشور اظهار داشت: طبق مصوبه هیئت رئیسه سازمان لیگ این مرحله از رقابت‌ها با حضور ۶۵ تیم و به منوال فصول گذشته برگزار خواهد شد.بنابراین با این مصوبه سهمیه تیم‌های پنجم جداول پنجگانه مرحله نخست فصل گذشته در وهله نخست فصل جدید لیگ سه حفظ شده و این تیم ها می توانند در مسابقات شرکت کنند.

سهمیه تیم های دریای حربده محمودآباد، مینو خرمدره زنجان، کاویان نقده، پرسپولیس شیراز، پردیس خرم آباد به عنوان تیم های پنجم جداول پنجگانه مرحله نخست فصل گذشته در مرحله نخست فصل جدید رقابت های لیگ سه شدند.

با انجام مراسم قرعه کشی گروه بندی مرحله نخست فصل جدید لیگ سه نیز مشخص شد. بر اساس قرعه کشی اسامی تیم های حاضر در پنج گروه مرحله نخست فصل جدید به شرح زیر است:

گروه اول:

داماش تهران، استقلال جنوب تهران، برنا راستین مهام تهران، دماوند آمل، یاران هادی نوروزی بابل، دریای حربده محمودآباد، شریعت نوین مشهد، خیام بتن نیشابور، نماینده خراسان جنوبی، نوین کشاورز علی آباد، تیم X، شاهین بجنورد، پاسارگاد دامغان

گروه دوم:

داماش گیلان، پاس گیلان، گرین کشاورز نهاوند، ستارگان سرخ تهران، سوهان محمد قم (آریو بام اسلامشهر)، پاراگ تهران، وحدت آغشت البرز، ستارگان سیمرغ البرز، اتحاد قزوین، تیم X3، سرخپوشان قم، تیم X2، آلومینیوم پارس ساوه

گروه سوم:

مینو خرمدره زنجان، دارایی خرمدره، شاهین دهداری تهران، پیشگامان فنون پارس تهران، کاویان نقده، اتحاد سولدوز محمدیار، آبیدر سنندج، شهدای گروس بیجار، مقاومت آستارا، پیام مقاومت بندرانزلی، تیم X4، نماینده آذربایجان شرقی، نماینده اردبیل

گروه چهارم:

خرم کشت افلاک، پردیس خرم آباد، نوید دانه رامهرمز، استقلال شوش، صفاجوان گستر دیر، پرسپولیس برازجان، شهرانی دهلران، اکسیر الوند همدان، شهدای ابوذر فارسان، تیم X5، زاگرس جوانرود کرمانشاه، ابوذر باشت، تیم X6

گروه پنجم:

عقاب شیراز، پرسپولیس شیراز، شایان دیزل فارس، هرنگ جوان بستک هرمزگان، خلیج فارس میناب، فولاد هرمزگان، صنعت ابریشم اصفهان، تاراز چادگان، یزد لوله، نماینده یزد، اتحاد نیک شهر سیستان و بلوچستان، عرفان اقتدار کیش، شهید زحمتکشان جیرفت

مطلب پیشنهادی

ادامه فعالیت باشگاه داماش گیلان در هاله‌ای از ابهام!/ داماش شانسی برای صعود ندارد؟

درحالی‌که تنها دو هفته تا پایان رقابت‌های لیگ دسته سوم باقی‌مانده شکست داماش گیلان مقابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.