دورخیز کسب طلا یا نقره
تاریخ: 12:36 :: 2021/09/02
رضی: هدفم کسب مدال طلا یا نقره بود

سامان رضی دارنده مدال برنز پارالمپیک در رشته پاراوزنه‌برداری گفت: تمام برنامه‌ریزی من برای رسیدن به سکو و مدال بود اما انتظار داشتم مدال خوش‌رنگ‌تری کسب کنم. به گزارش داماش یار و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سامان رضی ملی پوش گیلانی حاضر در پارالمپیک توکیو پس از کسب مدال برنز […]

سامان رضی دارنده مدال برنز پارالمپیک در رشته پاراوزنه‌برداری گفت: تمام برنامه‌ریزی من برای رسیدن به سکو و مدال بود اما انتظار داشتم مدال خوش‌رنگ‌تری کسب کنم.

به گزارش داماش یار و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سامان رضی ملی پوش گیلانی حاضر در پارالمپیک توکیو پس از کسب مدال برنز پارالمپیک در رقابت‌های دسته ۰۱۷ کیلوگرم وزنه‌برداری اظهار داشت: برای رسیدن به این مدال تلاش زیادی کردم اما به هدف موردنظر نرسیدم. برنامه‌ریزی من برای مدال نقره یا طلا بود اما متأسفانه شرایط به گونه دیگر رقم خورد.

او با اشاره به خطا در حرکت نخست گفت: وزنه ۲۳۱ کیلوگرم سنگین نبود اما یک‌لحظه از کنترلم خارج شد و نتوانستم به‌درستی آن را مهار کنم و این موجب شد تا دچار عدم تمرکز شوم. در حرکت دوم این وزنه را به‌راحتی مهار و توانستم مدال برنزم را قطعی کنم.

دارنده مدال برنز بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا این را هم عنوان کرد: رقیبانم قدرتمند بودند. ورزشکار مغولستانی هم رکورددار جهان و هم رکورددار پارالمپیک است. وزنه‌بردار مالزی هم خوب کار کرد و به مدال نقره رسید من برای موفقیت باید تلاشم را بیشتر کنم.

رضی در پایان با اشاره به ادامه فعالیت خود در رشته پاراوزنه‌برداری تصریح کرد: تمریناتم را دنبال می‌کنم تا بتوانم در بازی‌های پاراآسیایی عملکرد خیلی بهتری داشته باشم.
رقابت‌های دسته ۱۰۷ کیلوگرم پاراوزنه‌برداری بازی‌های پارالمپیک امروز در سالن «اینترنشنال فروم» توکیو برگزار شد و سامان رضی نماینده گیلانی تیم ملی ایران در این دسته با مهار ۲۳۱ کیلوگرم بعد از ورزشکاران مغولستان و مالزی به مدال برنز رسید.

پاسخی بگذارید