تجهیز استادیوم فوتبال عضدی با چمن طبیعی
گروه: اخبار
تاریخ: 17:18 :: 2021/08/30
چمن طبیعی در راه ورزشگاه پیر رشت!

ورزشگاه عضدی رشت پس از یک رفت و برگشت! مجددا به چمن طبیعی مجهز خواهد شد.به گزارش داماش یار، مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: طی هماهنگی و برنامه‌ریزی بعمل آمده با مهندس فتح‌الهی فرماندار شهرستان رشت و آقایان کوچکی‌نژاد، آقازاده و احمدی نمایندگان مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی، در […]

ورزشگاه عضدی رشت پس از یک رفت و برگشت! مجددا به چمن طبیعی مجهز خواهد شد.به گزارش داماش یار، مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: طی هماهنگی و برنامه‌ریزی بعمل آمده با مهندس فتح‌الهی فرماندار شهرستان رشت و آقایان کوچکی‌نژاد، آقازاده و احمدی نمایندگان مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی، در راستای پروژه بازسازی و بهسازی استادیوم فوتبال عضدی رشت، با پیش‌بینی اعتبار موردنیاز جمعا به مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال، مقرر شد با برچیدن چمن مصنوعی زمین فوتبال و زیرسازی، خاکبردی موردنیاز، چمن طبیعی برای استادیوم فوتبال عضدی رشت کشت گردد.

مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با تقدیر از رویکرد حمایتی فرماندار شهرستان در توسعه زیرساخت‌های عمرانی ورزش شهرستان رشت افزود: خوشبختانه با کمک ویژه مهندس فتح‌الهی اعتبارات عمرانی ورزش شهرستان رشت در سال جاری شاهد رشد چهاربراری اعتبارات نسبت به دوره‌ی گذشته بوده ایم و از این حیث قدردان همراهی و تعامل فرماندار شهرستان رشت هستیم.

گفتنی است تعویض چمن مصنوعی استادیوم عضدی و جایگزینی چمن طبیعی یکی از مطالبات جدی هواداران و بازیکنان و کادر فنی تیم های فوتبال شهرستان رشت و سایر تیم‌‌های حاضر در لیگ های سراسری کشور بود که با تصمیم اخیر همزمان با بازسازی سکوهای استادیوم و از محل اعتبارات عمرانی شهرستان رشت اجرا خواهد شد.

پاسخی بگذارید