سه‌گانه داماش، جهانبخش، فدراسیون
گروه: اخبار
تاریخ: 9:09 :: 2021/03/09
سه‌گانه داماش، جهانبخش، فدراسیون؛ این قسمت: هاپالی هاپو!

داماش یار: چند روزی است که خبر از پرداخت حق آموزش جهانبخش توسط باشگاه برایتون به داماش خبرساز شده داماشی که دیگر نیست تا با شانزده میلیارد پولی که به آن می‌رسید زخم‌هایش را درمان کند. حالا این پول به متولیان فوتبال می‌رسد؛ به فدراسیون به‌گل‌نشسته یا بقول کفاشیان و تاج فدراسیون گیرکرده در باتلاق! […]

داماش یار: چند روزی است که خبر از پرداخت حق آموزش جهانبخش توسط باشگاه برایتون به داماش خبرساز شده داماشی که دیگر نیست تا با شانزده میلیارد پولی که به آن می‌رسید زخم‌هایش را درمان کند. حالا این پول به متولیان فوتبال می‌رسد؛ به فدراسیون به‌گل‌نشسته یا بقول کفاشیان و تاج فدراسیون گیرکرده در باتلاق!

حالا شانزده میلیارد پول بی‌زبان می‌ریزد در حساب فدراسیونی که با کلی پرونده ریزودرشت نظیر ویلموتس به هزار تومانش هم نیازمند است.

درصورتی‌که با اندکی درایت الآن این پول از آنِ رشت و گیلان بود، از آنِ داماش بود! داماشی که از روی نداری و بی‌پولی منحل شد و نداشت تا پول سهمیه اروند خرمشهر را بدهد. داماشی که بازیکنان قدیم و جدیدش و به‌خصوص همبازیان جهانبخش کلی پول طلب دارند ولی دیگر داماشی نیست که به حقشان برسد و آن‌ها ماندند و حوضشان!

آن‌قدر همه‌ی ما گیلانیان در فوتبال دیده‌ایم و پوست انداخته‌ایم که می‌دانیم یک هزاری‌اش هم به جاده تهران رشت هم نمی‌رسد و همه در خیابان سئول هاپالی هاپو می‌شود اما شاید به رگ گردنی برخورده و شاید روزی این شب سپیده را ببیند!

آیدین اسماعیلی – افسی داماش

پاسخی بگذارید