داماش گیلان ۳ – علم و ادب تبریز ۰
گروه: اخبار
تاریخ: 16:55 :: 2020/08/02
بقای داماش در لیگ یک با درخشش مهاجمین!

تیم فوتبال داماش گیلان در هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ یک فوتبال مقابل علم و ادب تبریز با سه گل به برتری رسیده و بقایش در لیگ یک فوتبال قطعی شد.   به گزارش افسی داماش، وب‌سایت هواداران داماش گیلان، هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ یک فوتبال با برگزاری ۹ دیدار در شهرهای […]

تیم فوتبال داماش گیلان در هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ یک فوتبال مقابل علم و ادب تبریز با سه گل به برتری رسیده و بقایش در لیگ یک فوتبال قطعی شد.

 

به گزارش افسی داماش، وب‌سایت هواداران داماش گیلان، هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ یک فوتبال با برگزاری ۹ دیدار در شهرهای مختلف کشورمان برگزار شد و دو تیم فوتبال داماش گیلان و علم و ادب تبریز از ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز به مصاف یکدیگر رفتند.

داور: فرزاد منصوری

کمک‌داوران: هیوا بهمنی و مسلم رحیم خانی

داور چهارم: شبیر بهروزی

ناظر داوری: حسین نیرویار

ترکیب تیم فوتبال داماش گیلان:

ایمان صادقی، محمد مختاری، كنعان طاهرنژاد، آزاد جعفرزاده، ميلاد پورمحسن، محمد رستمی، جابر نصيری، میثم میرپسندیده، سعید طالبی، میعاد یزدانی و محمد غلامی

سرمربی: مازیار ربیعی فرد

 

داماشی‌ها برای تضمین بقا چاره‌ای جز پیروزی مقابل قعرنشین جدول ندارند، شاگردان ربیعی فرد بازی را هجومی آغاز کرده و در دومین دقیقه از مسابقه توسط محمد غلامی به گل رسیدند.

پسران شهر باران در نیمه نخست توسط میعاد یزدانی به گل دوم رسیدند ولی پس از جاروجنجال تیم میزبان، داور مسابقه پس از مشورت با کمک خود، این گل را مردود اعلام کرد تا نتیجه پایانی نیمه نخست همان برتری یک بر صفر داماشی‌ها باشد!

داماش نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقایق ۷۷ توسط میعاد یزدانی و ۸۵ توسط معراج پورتقی به گل‌های دوم و سوم دست پیدا کرد، داماش در این نیمه صاحب یک ضربه پنالتی شد ولی رستمی نتوانست این توپ را به گل تبدیل کند.

لاجوردی پوشان شهر باران در پایان هفته سی و دوم با کسب ۳۹ امتیاز در مکان دوازدهم جدول ایستاده و بقای خود در رقابت‌های لیگ یک فوتبال را قطعی کردند.

پاسخی بگذارید