اخبار کوتاه - اف سی داماش

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .


عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

 بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت


 
سایت هواداران داماش گیلان: تجزیه و تحلیل

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
» نبردی به قیمت جان ؛ کدام یک زنده می مانند ؟

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : به گزارش اف سی داماش ، تنها چهار هفته به پایان لیگ دسته اول باقی مانده است و به زودی شاهد پایان این ماراتن خواهیم بود ؛ لیگی فرسایشی که بر خلاف سالیان گذشته این بار پنج تیم از یک گروه بیست تیمی در آن سقوط می کنند تا سال آتی لیگ با هیجده تیم آغاز شود . رویه ای که سال بعد نیز در پیش گرفته خواهد شد تا لیگ شانزده تیمی شود ، لیگی که مطلوب مسئولین دست اندر کار فدراسیون است . سه تیم نیز در نهایت به لیگ برتر صعود خواهند کرد .

رقابت در صدر و قعر جدول بسیار طاقت فرسا و نفس کش است . تیم پیکان تقریبا صعودش را به لیگ برتر مسجل کرده است و تیم هایی نظیر ماشین سازی ، سپاسی ، مس ها ، خونه به خونه و نفت آبادان برای دو سهمیه دیگر تلاش می کنند .

اما جنگ اصلی در انتهای جدول است ! جایی که پنج تیم مستقیما به لیگ دسته دوم سقوط خواهند کرد و دست بر قضا داماش گیلان تیم محبوب خطه جنوبی دریای کاسپین نیز در این زمره قرار جای گرفته است .

متن کامل و اختصاصی اف سی داماش را در بیشتر ببینید :نظر دهيد!

» حکایت داستان تکراری دو فصل با مرغوبیت یک شخص

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : نوشتن از داماش گیلان ، در شرایط کنونی ، کمی سخت است . بیشتر این اما و اگرهاست که بدجوری روی مخیله آدمی رژه می رود ، دلواپسی هایی که در روزهای خوش خوشان ِگرمی سال بیهوده شمرده می شد . امیدی واهی که هیچ مبنایی را با خود بهمراه نداشت و وعده سرابی را می داد ؛ حتی اپسیلونی دلبری از بر گفته های شنیده شده فراموش شده حال را هم ، با خود بهمراه نداشت .
برای داماش در نیم فصل دوم ، دو فصل پیاپی اتفاقات مشابه به هم رخ داده است ، مجید جهانپور به سان امید هرندی در فصل پیش ، چند بازی مانده به پیش رویش از تیم رخت بربست وعبدالله مرغوب هدایت فنی داماش بحران زده را با این تفاوت که افشین ناظمی در این فصل او را همراهی خواهد کرد بعهده گرفت .

نقد بر مرد سایه فوتبال رشت کم نیست، کسی که در هر لحظه ی بزنگاه می شود ناجی ، انگار تا همین دیروز فراموش کرده بودیم ، او یکی از مغضوبین است . اما توانایی در بعضی ها ریشه می دواند ، شاید توانایی عبارت خوشایندی نباشد ، از ظن عده ای در قبال فرد مورد نظر نوعی نان قرض دادن و قرض گرفتن ، در مدح مرد ریز جثه ای که همیشه دم تونل ، یا آرام آرام است ، یا جدیدا تا ورودی درب شیشه ای خروج ِ داوران از زمین ، بنحو احسن آن ها را مشایعت می کند ! در مورد او  بیشتر باید گفت ؛ حرف است ، آن هم حرف به مقدار لازم زیاد ، آنقدری که می تواند تبدیل به انزجار شود ، از گفتارهای بر حقی که برای احترام به مخاطبین باید عنوانش کرد، کما اینکه می تواند درست باشد ؛ عبدالله مرغوب فرمول عجیب فوتبال رشت است که بر سر او حرف و حدیث بسیار است ، او دوست داشتنی نیست ، مخصوصا برای طیفی که او را مسبب عقب ماندگی می دانند ، او جنگنجویی ست که جنگ آوریش در میدان نبرد نیست ، او یک فرد مشکوک به استعداد بکر است ، کسی که می توانی در نگاه دیداریش به یک بازی فوتبال خلاصه اش کنی ، از زخمی که در خود می پیچاندش ، و فقط در همان لحظه می توانی خلاصش کنی .

متن کامل و اختصاصی اف سی داماش را در بیشتر ببینید :نظر دهيد!

» دستان خالی ، تاکتیک مرد موی سپید ؛ گر جهنم می روی مردانه رو

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : شاید فقط داشتن یک حس خوب کافی نیست ، اینکه امیدوارانه بخواهیم دل را به دریایی بزنیم ، که روزهای سهمگین و طوفانی بودن جو را با خود بهمراه دارد ، و اینطور وانمود کنی که می شود، پس خیال در ذهن تک تک افراد به خلاقیت می رسد ، ما اینبار پیروز بازی می شویم ، یک امید واهی از توانایی است که  یا نیست ، یا فراموش شده ، یا ما بلد نیستیم زنده اش کنیم .

داماش گیلان در سی و یکمین دیدارش در لیگ دسته اول به چهاردهمین شکست نائل گردید ، تیمی بحران زاده  که از ظن سرمربیش دستش را پیش از ورود پر نشانده بودند و وقتی بسم الله  گفته شد ، همه پس کشیدند ؛   دردهایش یکی دوتا نیست ، هوادار ، مربی ، بازیکنان ، و عوامل مدیریتی ، هر کدام دغدغه خود را دارند ، هر کدام دوست دارند نظریاتشان در قضاوت مخاطب ، تاثیر گذار  شنیده و درک درستی بشود . وقتی پای صحبت هر کدام از این افراد بنشینیم ، دلایل خود را برای بازگو کردن در پیش می گیرند ، داماش هر هفته به کف جدول بیست تیمی نزدیک تر می شود ، و باز مسائلی همراه با  عدم نتیجه گیری ، دلایل تکراری است که  بارها کلیشه وارانه شنیده شده . کادر فنی ، از ابتدایی ترین امکانات لب به سخن می گشایند ، ضعف ها را به پای شرایط موجود می بینند و هنوز در ماجرای دیر بسته شدن و تحویل گرفتن تیم تاکید دارند ، سرمربی دقیقه نودی ، بهمراه حضور کمک مربی های اضافه شده در وقتهای گل طلایی .

متن کامل و اختصاصی اف سی داماش را در بیشتر ببینید :نظر دهيد!

» عدم حمایت مسئولین ، مهمترین دلیل ناکامی داماش گیلان از دید هواداران

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : به گزارش اف سی داماش ، در پایان نظرسنجی دو روزه اف سی داماش که در سایت هواداران داماش گیلان و اینستاگرام اف سی داماش برگزار گردید ، گزینه عدم حمایت مسئولین از داماش گیلان با 46.15 درصد آرا از دیدگاه هواداران داماشی ، به عنوان مهمترین دلیل سقوط آزاد و ناکامی داماش گیلان تا بدین جای فصل انتخاب شد .
بعد از عدم حمایت مسئولین ، کادر مدیریتی داماش گیلان با 20.88 درصد ، کادر فنی با 18.68 درصد و بازیکنان با 14.29 درصد از دیگر عوامل ناکامی داماش از دیدگاه هواداران عنوان شدند .
در این نظر سنجی که در اینستاگرام و سایت اف سی داماش و در کم تر از دو روز انجام پذیرفت و تا ساعت بیست و دو پنجشنبه ادامه داشت ، در مجموع 182 رای توسط کاربران داده شد که در ادامه ریز آمار را مشاهده خواهید کرد .
شاین ذکر است که در اینستاگرام تعدادی از کابران بیش از یک گزینه را انتخاب کردند که همه گزینه های انتخابی شان در رای گیری لحاظ شد . مثلا فردی که به گزینه دو و سه رای داده بود به هر کدام از این دو گزینه یک رای و یا فردی که همه موارد را انتخاب کرده بود به هر چهار گزینه یک رای تعلق گرفت .

آمار تفصیلی نظرسنجی اف سی داماش را در بیشتر ببینید :نظر دهيد!

» تحلیلی بر عملکرد داماش گیلان در دیدار مقابل مس کرمان

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : داماش در دومین بازی بیرون از خانه اش باخت ؛ البته اینبار با تفاوت هایی که نشانگر اتفاقاتی که می تواند بیشتر از هر وقت دیگری جدی گرفته شود . اینکه داماش در این بازی به تیم برنده اش دست نزد اتفاقی ست متداول که در اکثر تیمها صورت می گیرد ، مهره ها همانگونه در زمین آرایش شدند .

ابتدا صحنه گل اول را قبل از هر چیز مرور می کنیم ، گل اول داماش از روی کرنر در مقابل حضور هشت بازیکن آبی پوش دریافت به اصطلاح یارگیری انجام شد و بعد زدن ضربه ،یارگیری از ظن بازیکنان به اتمام رسید و سه بازیکن مس به فاصله های دو تا سه متری از هم درون باکس دفاعی کاملا آزاد قرار گرفته بودند ، سعید مرتضوی بازیکن روبرو خود فزراد حسین خانی را رها می کند و حسین خانی مسیر مستقیمی را تا جهت دادبا سر به توپ به راحتی طی می کند ، این گل بی شباهت به گل دوم پیکان در بازی اول به داماش نبود ، مشهود بودن این موضوع که یارگیری نفر به نفر اساس یک کار ابتدایی و تمرین شده است بر کسی پوشیده نیست ، اینکه در مقابل یک بازیکن بصورت منطقی یک بازیکن قرار بگیرد ، همین یارگیری یک در مقابل یک خود به خود تشکیل دهنده بیس کار پرسینگ هم می تواند باشد پوشش با تعداد مشخص در ضلع هایی که می تواند شکل گوناگونی در رویارویی با حریف به خود بگیرد ، خوردن گلهای زود هنگام هر دلیل منطقی با خود بهمراه داشته باشد یک نکته را همیشه گوشزد می کند چفت نشدن بازیکنان در پست های تعریف شده برای آنها .

مس در این دیدار بر خلاف ذهنیت عامی فوتبالبین اصلا خود را در این بازی به آب و آتش نزد ، فشار همه جانبه ای هم به روی دروازه داماش نیاورد و سعی کرد با آرامش و پخش بودن بازیکن در شعاع حرکتی آنها حضور فیزیکی خود را به حریف دیکته کنند ، مس توپ را در این بازی از چپ به راست و بالعکس در عمق و گاها در عرض در نیمه اول بی استرس و فشار به چرخش در آورد و رسیدن با این سبک بازی کردن یک هدفگذاری منطقی را نشان می داد .

متن کامل و اختصاصی اف سی داماش را در بیشتر ببینید :نظر دهيد!

تبلیغاتارتباط با مدیریت سایت

برای تماس با مدیریت سایت

با ایمیل زیر در ارتباط باشید


لینکستان

مرورگر پیشنهادی

سایت هواداران داماش گیلان