اخبار کوتاه - اف سی داماش

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .

عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

مطالب گذشته
· محمد طالبی: دوست دارم در شهر خودم بازی کنم
· حاجی پور سرپرست داماش: در کاشان بیش از یک ساعت به مردم رشت فحاشی شد
· هادی طباطبایی: لیگ دسته‌های پایین کثیف است
· محمدرضا حاجی پور : امیدیه شرایط میزبانی ندارد / در مسیر درستی قرار داریم
· فرامرز الماسخاله: تماشاگران احساس می‌کنند نتایج لیگ یک خارج از میدان رقم می‌خورد
· حاجی پور: اتفاقات بازی با شهرداری کاشان را فراموش اما درسهایش را از یاد نمی بریم/ترکش کمیته انضباطی گریبانگیر ما شد
· حسام یعقوبی : بازی در داماش گیلان باعث افتخارم بود
· فرامرز الماسخاله : دیدارهای سپیدرود رشت در عضدی برگزار خواهند شد ؛ سردار جنگل شرایط میزبانی ندارد
· جهانچی : داور پدیده دیدار ما برابر کارا بود / با هزینه شخصی خودم به دیدار برابر کارا اعزام شدیم
· نظیفکار : تنها به موفقیت سپیدرود فکر می کنم ؛ سپیدرود با شایستگی در صدر جدول قرار گرفته است
· سارا شیربگی: با کاهش تعداد تیم ها شاهد لیگ جذاب تری خواهیم بود
· طباطبایی : چون رشتی ام آمدم تا به تیم شهرم کمک کنم
· مهیار نوری : از اینکه نمی توانم به فوتبال شهرم بازگردم ناراحتم/ داماش ابتدای فصل باید بومی های بیشتری می گرفت
· حاجی پور : داماش را به مردم گیلان هبه می کنم / اسپانسر را فراری دادند/ برای انتخابات ؟ پوپولیست نیستم
· مهدیزاده : داماش به لیگ یک صعود خواهد کرد/ می خواهیم صدرنشین لیگ برتر باقی بمانیم
· آرمین منفرددوست : برای کسب سه امتیاز به مصاف جویبار خواهیم رفت
· افشین ناظمی : داماش گیلان یک برند بزرگ در فوتبال کشور است / باید از طباطبایی حمایت کرد
· نظیف کار: داماش حریفان بعدی خود را هم خواهد برد
· هادی طباطبائی : به این داماش امیدوارم
· هادی سهرابی : داور دو پنالتی ما را نگرفت و یک پنالتی به حریف هدیه داد

مطالب قدیمی تر

بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت

سایت هواداران داماش گیلان: مصاحبه و گفتگو

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
» اسماعیل حاجی پور: بدون کوچکترین حمایتی یک تنه در حال اداره داماش هستم

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : مراسم تجلیل از فوتسالیست های می رشت سپیدرود با حضور مهمانان بسیاری برگزار شد. اسماعیل حاجی پور مالک باشگاه داماش گیلان یکی از مدعوین این مراسم بود که دقایقی برا حاضرین به سخنرانی پرداخت.

اسماعیل حاجی پور با بیان اینکه عاشق فوتبال است و به همین دلیل به این مراسم آمده است اظهار داشت:  زندگی ام را برای فوتبال گذاشتم و این فوتبال همه زندگی مرا گرفت لیکن هیچ عیبی ندارد چون به جوانان شهرم تعهد دارم.

وی با بیان اینکه سابقه حضور چهل ساله در ورزش دارد افزود: آن روزی که جوانان شهرم بعد از تساوی برابر نفت آبادان و سقوط به لیگ دسته دوم گریه کردند به همراه آن ها گریه کردم. سرمایه گذار خارجی اوردم فراری اش دادند .  مانند کسی بودیم که با قایق وسط دریا رفتیم. موتورش خراب شد با پارو سعی کردیم خود را به ساحل نجات برسانیم . پاروی ما در وسط راه شکست و الان با دست در حال هدایت قایق هستیم تا نجات پیدا کنیم.

مالک باشگاه داماش با اذعان به اینکه در داماش تنها است خاطر نشان کرد: بدون اینکه کوچکترین حمایتی از مسئولین شوم یک تنه در حال اداره باشگاه داماش گیلان هستم. ناراحت هم نیستم و افتخار می کنم که  همه زندگی ام را برای شهرم گذاشته ام.

متن کامل و اختصاصی اف سی داماش را در بیشتر ببینید :

نظر دهيد!

» کاپیتان مهدوی: مدیون داماش و هوادارانش هستم / برای بازگشت به داماش هیچ شرط مالی ندارم

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : محمدرضا مهدوی فصل گذشته با بی مهری از تیم محبوب ش جدا شد و البته توانست با دیگر تیم خوب مان جشن صعود به لیگ برتر را بگیرد. کاپیتان دوباره در فصل جدید با پیشنهاد داماشی ها مواجه شده است و به گفته او تا آخر هفته به پیشنهاد داماشی ها پاسخ خواهد داد.  

اف سی داماش دات آی آر : برای اولین سوال از مصاحبه تان با روزنامه نود شروع کنیم . اینطور از این مصاحبه استنباط می شود که برای بازگشت به داماش به شرط مالی قرار داده اید و گفته اید در زمان بی پولی سراغ شما می آیند.

خیلی شفاف و رسا بگویم که داماش را قلبا دوست دارم . فوتبالم را با داماش شروع کردم و با همین داماش محبوب شدم و هرگز برای بازی در داماش مسائل مالی برای م در اولویت نبود و نیست و نخواهد بود. این را هم بگویم که فوتبال رشت از دیرباز هر زمان به پول می رسید سراغ بازیکنان غیربومی می رفت و در زمان بی پولی به بازیکنان بومی روی می آورد. در زمان داشتن پول دلال ها در تیم بستن نقش داشتند ولی در زمانی که پول نبود که یا پول کمی بود مستقیما سراغ بازیکنان بومی می آمدند و شما دیدید که بهترین نتایج فوتبال رشت زمانی گرفته شد که بازیکنان بومی اسکلت اصلی تیم های رشتی را تشکیل می دادند.

متن کامل مصاحبه اختصاصی اف سی داماش را در بیشتر ببینید :

نظر دهيد!

» سرپرست باشگاه داماش گیلان خبر داد: تمدید قرارداد سه بازیکن فصل گذشته با داماش گیلان
سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : سرپرست باشگاه داماش گیلان از تمدید قرارداد علیرضا صبوری، کنعان طاهر نژاد و سید محمد اسلامی با این باشگاه خبر داد.

محمدرضا حاجی پور امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از رشت بابیان اینکه هر سه بازیکن از نفرات بومی داماش محسوب می‌شوند اظهار کرد: صبوری در پست وینگر، طاهر نژاد در پست مدافع و اسلامی در پست هافبک بازی می‌کنند.

سرپرست باشگاه داماش گیلان با اشاره به اینکه  پیش‌ازاین هادی سهرابی، محمد همرنگ، آرمین منفرد دوست و شروین بزرگ قراردادشان  را با داماش تمدید کردند گفت: علاوه بر بازیکنان فوق باشگاه داماش سعید طالبی، میثم میرپسندیده، سعید مرتضوی و مسلم حق‌شناس را نیز به جمع خود اضافه کرده است.

نظر دهيد!

» علیرضا جهانبخش: هواداران داماش بی نظیر هستند / امیدوارم داماش به لیگ برتر بازگردد

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : از داماش رشد کردم و به اینجا رسیدم و هرگز این نکته را فراموش نمی کنم. به همین دلیل نسبت به داماش احساس دین دارم و هر سال پیش از شروع فصل به جمع داماشی ها آمده و خواهم آمد تا دینم را ادا کنم.
وی ادامه داد : محبت ها و حمایت های هواداران و مردم خوب رشت را فراموش نمی کنم. حالا که به هلند رفته ام و هواداران آنجا را هم دیده ام باید بگویم که هواداران داماش بی نظیر هستند و این بالاترین پشتوانه برای شما ها می باشد. من از همین جا رشد کرده ام و به پیش رفته ام و شما هم می توانید از همین مسیر پیشرفت کنید. در این سالها بازیکنان و مربیان عوض شده اند و این هواداران و مردم خوب رشت هستند که همواره حامی این تیم مانده اند.
ستاره اسبق داماش و فعلی آلکمار هلند ضمن آرزوی موفقیت برای داماش گفت : امیدوارم با درایت و حمایت های حاج اسماعیل حاجی پور و زحمات آقای وحید رضایی و کادر فنی داماش، این تیم به روزهای خوب گذشته برگردد. امیدوارم امسال داماش به لیگ دسته اول و بعد از آن به جایگاه واقعی خود در لیگ برتر بازگردد.

نظر دهيد!

» کاپیتان سپیدرود و مربی تیم ملی جوانان: عدم تعامل مربیان گیلانی باعث هرز رفتن استعدادها می‌شود

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر :  مربی تیم ملی فوتسال جوانان ایران با اشاره به دعوت دو گیلانی به اردوی تیم ملی گفت: از استان گیلان خانم‌ها نگین شمسی‌پور و مائده عباسی به اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال جوانان دعوت شدند.

فاطمه شریف در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به دعوت 21 بازیکن به اردوی تیم ملی فوتسال جوانان بانوان ایران اظهار کرد: این اردو از دوشنبه 12 تیرماه آغاز و تا 17 تیرماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این اردو بازیکنان زیر نظر کادر فنی متشکل از خانم شهناز یاری به‌عنوان سرمربی و بنده به‌عنوان مربی در کنار تمرینات بدن‌سازی، تمرینات تکنیکی و تاکتیکی را نیز انجام خواهند داد و بلافاصله اردوی بعدی نیز در تاریخ 26 تیرماه آغاز خواهد شد.

مربی تیم ملی فوتسال جوانان ایران بابیان اینکه اردوی حاضر چهارمین اردو در سال 96 است گفت: بعد از وقفه 45 روزه‌ای که در اردوها به دلیل امتحانات بازیکنان پدید آمده بود، این چهارمین اردو در سال 96 می باشد.

متن کامل را در بیشتر بخوانید :

نظر دهيد!

تبلیغات2

تبلیغات

ارتباط با مدیریت سایت

برای تماس با مدیریت سایت

با ایمیل زیر در ارتباط باشید

لینکستان

مرورگر پیشنهادی

سایت هواداران داماش گیلان