اخبار کوتاه - اف سی داماش

« تیم فوتبال داماش گیلان در مرحله دوم جام حذفی با شکست در برابر مهرگان دره شهر ایلام ، از دور مسابقات کنار رفت  .

عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:

کد امنیتی

مطالب گذشته
· فرامرز الماسخاله: تماشاگران احساس می‌کنند نتایج لیگ یک خارج از میدان رقم می‌خورد
· حاجی پور: اتفاقات بازی با شهرداری کاشان را فراموش اما درسهایش را از یاد نمی بریم/ترکش کمیته انضباطی گریبانگیر ما شد
· حسام یعقوبی : بازی در داماش گیلان باعث افتخارم بود
· فرامرز الماسخاله : دیدارهای سپیدرود رشت در عضدی برگزار خواهند شد ؛ سردار جنگل شرایط میزبانی ندارد
· جهانچی : داور پدیده دیدار ما برابر کارا بود / با هزینه شخصی خودم به دیدار برابر کارا اعزام شدیم
· نظیفکار : تنها به موفقیت سپیدرود فکر می کنم ؛ سپیدرود با شایستگی در صدر جدول قرار گرفته است
· سارا شیربگی: با کاهش تعداد تیم ها شاهد لیگ جذاب تری خواهیم بود
· طباطبایی : چون رشتی ام آمدم تا به تیم شهرم کمک کنم
· مهیار نوری : از اینکه نمی توانم به فوتبال شهرم بازگردم ناراحتم/ داماش ابتدای فصل باید بومی های بیشتری می گرفت
· حاجی پور : داماش را به مردم گیلان هبه می کنم / اسپانسر را فراری دادند/ برای انتخابات ؟ پوپولیست نیستم
· مهدیزاده : داماش به لیگ یک صعود خواهد کرد/ می خواهیم صدرنشین لیگ برتر باقی بمانیم
· آرمین منفرددوست : برای کسب سه امتیاز به مصاف جویبار خواهیم رفت
· افشین ناظمی : داماش گیلان یک برند بزرگ در فوتبال کشور است / باید از طباطبایی حمایت کرد
· نظیف کار: داماش حریفان بعدی خود را هم خواهد برد
· هادی طباطبائی : به این داماش امیدوارم
· هادی سهرابی : داور دو پنالتی ما را نگرفت و یک پنالتی به حریف هدیه داد
· طباطبایی : باشگاه دستم را برای جذب بازیکن باز گذاشته است / به کمک هم فوتبال رشت را به جایگاه اصلی اش برمی گردانیم
· حاجی پور : قرارداد طباطبایی با داماش سفید است / فوتبال را می بازیم ولی اخلاق را نه
· مهندس الطافی: از سرمربی داماش حمایت می‌کنیم / بازی با شهرداری فومن نمی‌تواند ملاک قضاوت فنی باشد
· مهندس الطافی: اجازه نمی دهیم حق داماش پایمال شود / هواداران داماش بی‌نظیر هستند

مطالب قدیمی تر

بازی های داماش گیلان

بازی بعدی داماش گیلان

--

--

--

بازی قبلی داماش گیلان

داماش گیلان دو - دو شهرداری ماهشهر

چهارشنبه 26 اردیبهشت - 17:00

عضدی رشت

سایت هواداران داماش گیلان: مصاحبه و گفتگو

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
» الماسخاله: ورزشگاه‌های ‌گیلان از استانداردهای لازم برای برگزاری بازی‌های لیگ برخوردار نیستند‌

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر :  رئیس هیئت فوتبال استان گیلان گفت: هیچ کدام از سه ورزشگاه اصلی استان یعنی عضدی و سردار جنگل رشت و تختی بندرانزلی از استانداردهای لازم جهت برگزاری بازی‌های لیگ برتر و آزادگان برخوردار نیستند.

قربانعلی الماسخاله در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت‌ با اشاره به مشکلات ورزشگاه‌های گیلان برای برگزاری مسابقات فوتبال‌ اظهار داشت: هیچ کدام از سه ورزشگاه اصلی استان یعنی عضدی و سردار جنگل رشت و تختی بندرانزلی از استانداردهای لازم برای برگزاری بازی‌های لیگ برتر و آزادگان برخوردار نیستند.

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان با اعلام اینکه در جلسات حضوری بارها نواقص این ورزشگاه‌ها را برای مسئولان ذی‌ربط تشریح کردیم، ابراز داشت: ما امسال یک تیم لیگ برتری و یک تیم لیگ یک و دو تیم لیگ دومی را باید از استان گیلان به بازی‌ها اعزام کنیم.

الماسخاله با بیان اینکه امروز هشدار می‌دهم که اگر دیر بجنبیم باید منتظر وقوع یک فاجعه انسانی باشیم، بیان داشت: ورزشگاه‌های گیلان با مشکلات زیرساختی فراوانی روبه‌رو هستند که امکان برگزاری مسابقات را برای ما بسیار سخت می‌کند.

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان با اشاره به اینکه کمتر از یک ماه تا شروع بازی‌های لیگ برتر باقی مانده و لیست بلند بالایی از نواقص دو ورزشگاه عضدی و سردار جنگل در رشت در اختیار داریم، افزود: سکوی اصلی ورزشگاه عضدی فاقد استحکام لازم برای پذیرش هواداران است.

متن کامل را در بیشتر بخوانید :

نظر دهيد!

» حسین نظیری: با تمام توانم برای داماش بازی کردم / با عدم صعود شرمنده هواداران داماش شدیم

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : حسین نظیری هافبک میانی داماش گیلان در میان انبوهی از بازیکنان غیر بومی ای که فصل گذشته به رشت آمدند یکی از خوب های شان بوده است و توانست بازی های خوبی از خود به نمایش بگذارد . وی در میانه میدان جنگنده و پرتلاش بود و این رمز ثبات او در ترکیب اصلی داماش گیلان بوده است . بعد از پایان بازی ها سراغ وی رفتیم و مصاحبه ای با این هافبک فصل پیش داماش ترتیب دادیم:

اف سی داماش دات آی آر : برای اولین سوال برای هواداران داماشی بگو که چطور شد به داماش پیوستی؟
گویا آقای رامیز فیلم بازی بازیکنان مختلف را می دید که در حین تماشای بازی کارا شیراز چشمانش من و حامد اکبری پور را نیز گرفت . از طرف باشگاه با من تماس گرفتند و بعد از مذاکرات خوبی که با باشگاه داشتم به داماش پیوستم .

اف سی داماش دات آی آر : کار با آقای رامیز چطور بود؟
آقای رامیز انسان با شخصیتی بودند و کار با ایشان هم مانند شخصیت شان مثبت و خوب بود . ایشان در حد توان شان به تیم کمک کردند و برای شان آرزوی موفقیت دارم .

متن کامل مصاحبه اختصاصی اف سی داماش را در بیشتر ببینید :

نظر دهيد!

» محمد طالبی: دوست دارم در شهر خودم بازی کنم

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : محمد طالبی بازیکن سابق داماش بعد از سقوط این تیم به شهرداری فومن دیگر تیم گیلانی حاضر در لیگ دسته دوم رفت و فصل خوبی را با این تیم پشت سر گذاشت. وی در رابطه با سقوط داماش به خبرنگار “خزر” گفت: از مهمترین عوامل سقوط داماش گیلان به لیگ دسته دوم مدیریت وقت این باشگاه می باشد .

وی در مورد رفتنش به شهرداری فومن اینگونه توضیح داد: به دلیل اینکه نمی خواستم به خارج از استان گیلان بروم پیشنهاد تیم شهرداری فومن را قبول کردم در صورتی که می توانستم به سایر پیشنهاداتم نظیر برق شیراز پاسخ مثبت بدهم . در هر صورت انتخاب شهرداری فومن از نظر فوتبالی کمک چندانی به من نکرد .

طالبی سپس با اشاره به اینکه در نیم فصل از تیم داماش پیشنهاد داشت بیان داشت: در نیم فصل از داماش پیشنهاد داشتم که دوست داشتم به تیم سابق خود برگردم اما بخاطر قرارداد با تیم شهرداری فومن و تعهد اخلاقی به این تیم امکان بازگشت مهیا نبود.

بازیکن فصل گذشته شهرداری فومن با تمجید از عملکرد بازیکنان فصل گذشته تیم شهرداری فومن اظهار داشت: شهرداری فومن تیمی خوب و منسجم بود که اگر عوامل تیم کمک می کردند به راحتی می توانستیم به لیگ دسته اول صعود کنیم.

طالبی در پایان با بیان اینکه برای فصل جدید دوست دارم در شهر خودم بازی کنم ابراز امیدواری کرد که بار دیگر به فوتبال رشت باز گردد.

نظر دهيد!

» مهیار نوری: در رشت هر زمان که پول نباشد بازیکنان بومی با ارزش می شوند

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : مهیار نوری فصل گذشته بازی های خوبی در مس رفسنجان انجام داد و همین باعث شد که چشمان تیز بین وینگو را بگیرد. او خیلی زود با گلگهر سیرجان تیم سوم لیگ دسته اول قرارداد امضا کرد. به این بهانه با این مدافع اسبق داماشی ها همکلام شدیم :

اف سی داماش دات آی آر : فصل گذشته همین بازه زمانی بود که خیلی زود با ماشین سازی لیگ برتری قرارداد بستی و خیلی زود هم تیمت را عوض کردی . دلیلش چه بود؟
فصل عجیبی برایم بود . اولين سالى بود كه ميخواستم از شهرم خارج شوم و يكى از دلايل تغيرات پی در پی، عدم تجربه ام بود. ابتدا با ماشین سازی قرارداد بستم ولی حس کردم این تیم نمی تواند فوتبالی به من کمک کند . همانطور که دیدید در نهایت این تیم به لیگ یک نیز سقوط کرد. بعد از آن با بادران قرارداد امضا کردم به زعم خودم این انتخاب نیز چندان درست نبود و خیلی زود به اشتباهم پی بردم. خدا را شکر به تيم مس رفتم و واقعا سال خيلى خوبى را كنارشان تجربه كردم. جا دارد از طریق سایت اف سی داماش از مردم خوب رفسنجان تشكر كنم كه خيلى به من لطف داشتند. خيلى سال خوب و پر خاطره اى در آنجا داشتم.

اف سی داماش دات آی آر : این فصل هم مانند فصل گذشته خیلی زود تیم جدیدت را انتخاب کردی . نگران نیستی که تجربه تلخ ماشین سازی دوباره برایت تکرار شود؟
درست است که خیلی زود تیم جدیدم را انتخاب کردم ولی این انتخاب مشروط است. این را هم در نظر بگیرید که در لیگ یک بهترین گزینه را انتخاب کردم. گلگهری ها سال گذشته تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به سپیدرود از صعود به لیگ برتر بازماندند و هدف شان در فصل جدید صعود به لیگ برتر است. این تیم مربی بزرگ و کارکشته ای دارد. با آقای وینگو بگویچ تنها به صعود فکر می کنیم. از مدیرعامل گلگهر نیز سپاسگزارم که راه لیگ برتر را برایم باز گذاشته است.

نظر دهيد!

» سعید مرتضوی: برایم ناراحت کننده بود که در لیست داده شده به آقای رامیز قرار نداشتم

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : سعید مرتضوی مهاجم رشتی و اسبق داماش گیلان که در ابتدای فصل با بی مهری کادرفنی جدید داماش مواجه گردید برای اثبات توانایی هایش چاره ای جز کوچ نداشت. به بهانه پایان بازی های لیگ دسته دوم و صعود وی به همراه برق شیراز به لیگ دسته اول، سراغ این مهاجم توانمند رشتی رفتیم. متن زیر ماحصل گفتگوی اف سی داماش با وی می باشد :

اف سی داماش دات آی آر : از سقوط داماش گیلان به لیگ دسته دوم و بعد از آن عدم قرارگیری نام تو و تعدادی دیگر از بازیکنان بومی در لیست کادرفنی جدید داماش در لیگ دسته دوم شروع کنیم . برایت سخت نبود بعد از سال ها در لیست اولیه تیم محبوبت نباشی؟
دو سالی که گذشت برای من کوهی از تجربه بود. برایم خیلی ناراحت کننده بود که بعد از این همه سال خدمت بدون ادعا حتی در لیست آقای رامیز هم نباشم.اما از ایشان ناراحت نیستم چون آقای رامیز وقتی به رشت آمد کسی را نمیشناخت.در واقع در لیستی که به ایشان داده شده بود من در آن لیست نبودم. نه فقط من بلکه بسیاری از هم تیمی هایم نیز جزء آن لیست نبودند. می دانم شاید خیلی از تماشاگران ما بازیکنان را مقصر اصلی سقوط بدانند اما باور کنید ما با تمام وجود خدمت کردیم و فقط پشتوانه ای نداشتیم و هنوز هم مطالباتمان را تسویه نکردیم. شما ببینید ما همان بازیکنان هستیم . من ، حسین گوهری ، امیر غمناک ، محمد رستمی ، میلاد قربان زاده و ...... در تیم هایی بازی کردیم که با حمایت توانستیم حقمان را بگیریم و به لیگ بالاتر صعود کنیم و پتانسیل خود را نشان دادیم .در واقع برای سقوط یک تیم همه مقصرند نه فقط بازیکن که اینطور مورد تحقیر قرار بگیرد.

اف سی داماش دات آی آر : از رفتنت به برق بگو . برایت سخت نبود که پس از سال ها دوباره از شهرت دل بکنی و به استانی دیگر آن هم در لیگ دسته دوم برای ادامه فوتبال بروی؟

نظر دهيد!

تبلیغات

ارتباط با مدیریت سایت

برای تماس با مدیریت سایت

با ایمیل زیر در ارتباط باشید

لینکستان

مرورگر پیشنهادی

سایت هواداران داماش گیلان