تاریخ : پنجشنبه، 14 آذر ماه، 1392
موضوع : اختصاصی سایت

کنفرانس خبری پیش از بازی داماش گیلان - ملوان انزلی

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : کنفرانس خبری پیش از بازی داماش شهر باران - ملوان انزلی با حضور خبرنگاران و سرمربیان دو تیم برگزار گردید .

افشین ناظمی : ملوان را شکست می‌دهیم / ۲ مصدوم داماش در شهرآورد گیلان

فشین ناظمی سرمربی داماش گیلان در کنفرانس خبری پیش از بازی حساس داماش – ملوان با اشاره به حساس بودن این بازی برای هواداران دو تیم، اظهار کرد: این بازی از نظر امتیازی همان سه امتیاز را دارد، اما چون برای هوادارانمان مهم‌تر از سایر بازی‌ها ست و ما هم این حساسیت را با تمام وجود لمس کرده ایم، پس برای خوشحالی دل هواداران داماش سعی می‌کنیم تا با تمام وجود بازی کنیم.

وی افزود: ملوان نتایج خوبی در این چند هفته اخیر کسب کرده است و از یک مربی کارکشته برخوردار است و از بازیکنان جوان و با استعدادی سود می برد و امیدوارم که بیشتر از نتیجه بازی ما بتوانیم یک میزبان خوب و سربلند برای ملوان و هوادارانش باشیم.

سرمربی داماش گیلان در خصوص مصدوم و محرومانداماشف گفت: میلاد فراهانی و مرتضی ابراهیمی بازیکنان غایب داماش در دیدار با ملوان هستند.

متن کامل کنفرانس مطبوعاتی را در بیشتر ببینید : ناظمی در خصوص حساسیت دربی گیلان تصریح کرد: این حساسیت یک شبه به وجود نیامد که یک شبه از میان برود و از زمان سپیدرود ملوان بود و هنوز هم وجود دارد، ما در هر بازی اگر بتوانیم پنج درصد از این تنش ها کم کنیم موفق عمل کرده ایم، به شرطی که نگذاریم و فقط شب بازی به فکر راه چاره بیفتیم، از بازی رفت در سه چهار ماه پیش تاکنون باید دید که آیا کسی هیچ گامی برای این مساله برداشته است یا نه؟

وی درباره راه حلی برای این حساسیت‌ها خاطرنشان کرد: در گذشته بازیکنان در قالب دو تیم منتخب گیلان باهم بازی می‌کردند و این یعنی هواداران دو تیم هم یکی می شدند، چه خوب است بین دو تیم مسابقات خیریه و دوستان با هم یا در برابر تیم‌های دیگر ترتیب دهند تا هم کار فرهنگی انجام داده باشیم و هم از حساسیت‌ها کم کنند.

سرمربی داماش گیلان در ارتباط با چمن مصنوعی عضدی گفت: اولا که ورزشگاه عضدی رتبه "ای" آسیا را گرفته و این یعنی هیچ جای حرفی برای کسی باقی نمی ماند و در ضمن شما به هوای رشت نگاه کنید، سه روز است که دارد می بارد، خب شما به من بگویید که در کدام چمن طبیعی می شود بازی کرد در این هوا؟ چمن مصنوعی برای فصل زمستان شمال مناسب است.

 

 

اسکوکیچ : می‌‌خواهم بدون دردسر از دربی لذت ببرم / 3 امتیاز بازی با داماش پراهمیت است

دراگان اسکوکیچ در نشست خبری قبل از بازی با داماش در جمع خبرنگاران، گفت:‌ ما برای این بازی آماده‌ایم. هر چند دربی است البته فاصله دو تیم در جدول هم به هم نزدیک است به همین دلیل 3 امتیاز این بازی پراهمیت است. ما معبودی و محسن یوسفی را به دلیل 3  اخطاره بودن در اختیار نداریم و بقیه بازیکنان آماده‌آند.

وی در مورد نارضایتی‌اش در بازی روی زمین چمن ورزشگاه عضدی، گفت: ما ناراضی نبودیم اما به این زمین عادت نداریم. اگر چنین زمینی در انزلی داشتیم می‌توانستیم بازیکنان را بیشتر با آن وفق دهیم. برایمان فرقی نمی‌کند که در چه زمینی بازی می‌کنیم. زمین بازی فردا همین است و حداقل از نظر من هیچ مشکلی وجود ندارد و همه انتظار یک بازی خوب را داریم.

وی در مورد جذب مهدی ثابتی و احتمال جدایی پاشینکو از ملوان، گفت:‌ باید وضعیت پاشینکو را بررسی کنیم. مهدی ثابتی هم با ما قرارداد امضا کرده است اما این معنی خاصی ندارد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید اما ظاهرا از شنیدن حضور ثابتی در تیم‌تان تعجب کردید و این مسئله از نگاه‌تان مشخص است، گفت: مگر در نگاه من چه اتفاقی افتاد؟ من متعجب شدم؟ در حالی که جریان را می‌دانستم. شما می‌توانید هر فکری می‌خواهید بکنید اما من متعجب نشدم.

وی در مورد اینکه چه اتفاقی افتاد که ملوان توانست نتایج خوبی بگیرد، گفت:‌ فکر می‌کنم بازیکنان از شخصیت من کدبرداری کرده‌اند و همین شخصیتم و همین چشمانم نشان می‌دهد که آنها می‌توانند زیر فشار هم بازی کنند.

سرمربی ملوان در مورد ایرادهای اردشیر پورنعمت از تمرینات او گفت:‌ دوست ندارم درباره دیگر مربیان صحبت کنم. اما از آنجایی که او مربی نیست و فقط مدرس است می‌توانم بگویم مدرسین باید دانش خود را ثابت کنند و فقط زمانی می‌توانند این کار را کنند که مربی باشند. ایشان هم مربی در بنگلادش هستند.

وی در مورد دربی ایران، گفت: دربی، دربی است و من تجارب زیادی از دربی‌ها دارم. مهم‌تر از دربی این است که بازیکنانم وظایف خود را در زمین به درستی انجام بدهند.

وی در مورد استفاده از بازیکن ملی پوش، گفت: وقتی بازیکنی همراه تیم من تمرین نکرده چگونه می‌تواند بازی کند، او همراه تیم ملی بوده است.

مربی ملوان در مورد دربی گیلان، تصریح کرد: سعی‌ام این است که از دربی لذت ببرم و آمده‌ام که بدون دردسر و اینکه مشکلی به وجود بیاورم این کار را بکنم. فردا روز خاطره‌انگیز و زیبایی می‌تواند برای فوتبال گیلان باشد و همه از فوتبال لذت ببرند.

منبع : تسنیم - فارس


داماش گیلان ملوان انزلی الگیلانو دربی گیلان افشین ناظمی اسکوکیچ

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/986//اختصاصی سایت/کنفرانس-خبری-پیش-از-بازی-داماش-گیلان---ملوان-انزلی/