تاریخ : جمعه، 28 مرداد ماه، 1390
موضوع : مصاحبه و گفتگو

محمدي: سوت‌هاي مظفري‌زاده شيرازه داماش گیلان را از هم پاشيد

سایت هواداران داماش گیلان

محمد محمدي دروازه‌بان تيم فوتبال داماش به قضاوت سعيد مظفري‌زاده در بازي اين تيم مقابل تراكتورسازي معترض است. او در اين مورد مي‌گويد:«در اين سال‌ها هيچ وقت در مورد داوري حرف نزدم ولي معتقدم اين هفته تيم داوري اشتباه را با اشتباه جبران كرد. هفته گذشته در بازي با فجرسپاسي در يك صحنه به سود ما اشتباه داوري صورت گرفت و گويا قرار بود آن اشتباه با يك اشتباه ديگر جبران شود.»

او ادامه مي‌دهد:« در يك صحنه من براي گرفتن توپ به هوا پريدم كه حسيني مدافع تراكتورسازي با من برخورد كرد و با ضربه سر دروازه تيم ما را باز كرد. همه مي‌دانند كه كوچكترين تماس با دروازه‌بان خطا است ولي داور در اين صحنه خطا نگرفت و بازي مساوي شد. سوت‌هاي مظفري‌زاده شيرازه داماش را از هم پاشيد و بازيكنان ما تمركز خود را از دست دادند كه نتيجه‌اش اين شد كه مرتكب خطاي پنالتي شويم. البته ما جنبه باخت را داريم ولي اميدوارم داوري‌ها درست شود.»

متن کامل مصاحبه را در بیشتر ببینید:محمدي در قسمتي از حرف‌هايش در مورد استقلال صحبت مي‌كند. او كه از اين باشگاه هنوز طلب دارد در اين مورد مي‌گويد:« 4 هفته از ليگ برتر مي‌گذرد ولي من هنوز طلبم را از استقلال نگرفته‌ام و حتي بابت دو سال پيش از اين تيم طلب دارم. تا الان هم فقط به خاطر اميري صبر كرده‌ام و اگر باشگاه استقلال طلبم را ندهد به كميته انضباطي رفته و شكايت خواهم كرد.»

 

منبع : سایت گل


محمد محمدی داماش گل خطای تراکتور گل خطای تراکتور به داماش استقلال باشگاه استقلال هواداران داماش سردار جنگل

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/98//مصاحبه/محمدي:-سوت‌هاي-مظفري‌زاده-شيرازه-داماش-گیلان-را-از-هم-پاشيد/