تاریخ : شنبه، 22 مرداد ماه، 1390
موضوع : مصاحبه و گفتگو

دینورزاده:روند موفقیت تیم فوتبال داماش گیلان ادامه دارد/مهدوی کیا : با تجربه بودیم ، پیروز شدیم

سایت هواداران داماش گیلان :

مهدی دینورزاده سرمربی داماش گیلان پس از پیروزی بر فجر سپاسی شیراز گفت : بازی خوبی را در ورزشگاه حافظیه دیدیم و من به مردم شیراز تبریک می گویم چرا که فجر سپاسی بازی خوبی را ارائه کرد و پا به پای بازیکنان ما به تلاش پرداختند و امیدوارم فوتبال شیراز در لیگ برتر شایستگی های خود را به نمایش بگذارد .


دینورزاده در باره بازی داماش گیلان گفت : بچه ها پرتلاش و خستگی ناپذیر بودند و از خداوند متعال ممنون هستم که این پیروزی شیرین را به مردم گیلان هدیه نمود و امیدوارم این روند موفقیت آمیز در دیدارهای آتی ادامه داشته باشد . وی در مورد تعویض ها گفت : داستان تعویض ها را بی دلیل حساس نکنید ، داماش دارای بازیکنان بزرگ و مستعد فراوانی است و من از همه آنان راضی هستم اما با توجه به شرایط مسابقه کادر فنی تصمیم می گیرد که چه کسی در ترکیب باشد و چه کسانی تعویض شوند .

سرمربي داماش در مورد ميزباني فجرسپاسي گفت: زمين ورزشگاه خوب است و مشكلي ندارد اما تصور مي‌كنم نور ورزشگاه همچنان مشكل داشته باشد.

مصاحبه مهدوی کیا را در بیشتر ببینید:مهدی مهدوی کیا بازیکن تیم فوتبال داماش گیلان کسب سه امتیاز توسط این تیم در مقابل فجر شهید سپاسی شیراز را برای آینده داماش بسیار موثر ارزیابی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدوی کیا جمعه شب پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل فجر شهید سپاسی در ورزشگاه حافظیه شیراز در جمع خبرنگاران بیان کرد: تیم فجر بسیار جوان، با انگیزه و آینده دار است.

وی اضافه کرد: روز بازی داماش و استقلال تیم داماش خوب بازی کرد ولی استقلال با خوش شانسی سه امتیاز بازی را کسب کرد و اکنون نیز فجر خوب بازی کرد ولی داماش توانست پیروزی را از آن خود کند.

مهدوی کیا در پاسخ به سئوالی پیرامون وضعیت بازیهای لیگ نیز بیان کرد: لیگ در ایران خوب شروع می شود ولی بازیها را با فاصله کم برگزار می کنند و این امر در روند تاکتیکی و بدنی بازیکنان تاثیر می گذارد و باید گفت برگزاری هر چهار روز بازی در صورتی که تمام امکانات مهیا باشد می توان مطلوبیت خودش را داشته باشد.

این بازیکن تیم داماش با اشاره به ورزشگاه حافظیه نیز بیان کرد: کیفیت چمن ورزشگاه خیلی مناسب است و می تواند برای تیم جوان فجر یک امتیاز خوب باشد.

مهدوی کیا با اشاره به وضعیت تیمهای امسال نیز بیان کرد: لیگ تازه شروع شده و قضاوت سخت است ولی لیگ یازدهم یکی از لیگهای سخت مسابقات محسوب می شود.

منبع : داماش ایرانیان و مهر


مهدی دینورزاده مهدی مهدوی کیا هواداران داماش سایت داماش داماش رشت باشگاه داماش

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/90//مصاحبه/دینورزاده:روند-موفقیت-تیم-فوتبال-داماش-گیلان-ادامه-دارد/مهدوی-کیا-:-با-تجربه-بودیم-،-پیروز-شدیم/