تاریخ : پنجشنبه، 20 مرداد ماه، 1390
موضوع : مصاحبه و گفتگو

دینور زاده : هوادران صبور باشند ، آینده متعلق به داماش است

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر :

دینورزاده در باره بازی با فجر سپاسی می گوید و وضعیت تیم را خوب ارزیابی می کند. مهدی دینور زاده سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در مورد وضعیت تیمش به روابط عمومی باشگاه داماش گیلان گفت : بچه ها در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و تمرینات خوب و سبکی را پس از دیدار با استقلال تهران انجام دادند و همگی در سلامت کامل بسرمی برند و سرحال و با انگیزه برای موفقیت لحظه شماری می کنند.

وی در مورد تیم فجر سپاسی گفت : فجر سپاسی تیمی جوان و خوبی است که از بازیکنان زحمتکش سود می برد که اکثر آنان از فصل پیش با این تیم بودند که با تلاش و کوشش به لیگ برتر صعود کردند و در دو هفته اخیر نیز بازیهای خوبی را ارائه دادند و ما شناخت کافی از این تیم داشته و با تفکرات آنان آشنایی داریم.

سرمربی داماش گیلان پیروزی تیمش را بر فجر سپاسی آنهم در شیراز نوید داد و گفت : ما در این آوردگاه بازی سختی را در پیش داریم ، چراکه حریف دارای انگیزه های فراوانی است اما با تلاش و همت بازیکنان داماش به امید خدا با دست پر به رشت می آییم .

متن کامل را در بیشتر ببینید :دینور زاده با تقدیر از مجموعه داماش و هواداران افزود : من مطمئن هستم که داماش در آینده نزدیک به شرایط خوبی خواهد رسید . از هواداران خواهش دارم که با صبوری ما را در این راه سخت یاری دهند. آنان دیدند که بازیکنانشان در برابر استقلال تهران و در جلوی دیدگان آنهمه هوادار چقدر خوب فوتبال بازی کردند و اگر بد شانس نبودند به پیروزی هم می رسیدند ، پس این بچه ها نیاز به زمان دارند تا به شرایط آرمانی برسند و در این راستا از هواداران خواهش می کنم کماکان حامی آنان باشند.


دینورزاده مهدی دینورزاده داماش گیلان داماش گیلان فجر سپاسی حافظیه شیراز هواداران هواداران داماش باشگاه داماش

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/88//مصاحبه/دینور-زاده-:-هوادران-صبور-باشند-،-آینده-متعلق-به-داماش-است/