تاریخ : دوشنبه، 30 ارديبهشت ماه، 1392
موضوع : مصاحبه و گفتگو

مرتضی ابراهیمی : داماش اولویت اصلی ام برای فصل بعد است

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : مرتضی ابراهیمی با اشاره به تصمیم خود برای فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر، اظهار کرد: فصل گذشته با حضور در داماش به دنبال این بودم که در چند سال آخر فعالیت فوتبالی‌ام در شهر خودم توپ برنم و در خدمت فوتبال شهرم باشم و فکر می‌کنم در فصلی که گذشت این موضوع را به اثبات رساندم.

وی ادامه داد: سال گذشته زمانی که هنوز وضعیت مالی و مالکیت داماش مشخص نبود پس از چند سال بازی در خارج از استان دو باره به این تیم آمدم تا با استفاده از تجربه خود در کنار جوان‌ترها به تیم کمک کنم.

مدافع تیم فوتبال داماش گیلان با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای ادای دین به شهرم انجام دادم، اذعان کرد: زمانی که در چند هفته نخست به بنده بازی نمی‌رسید هیچ مسئله حاشیه‌ای به وجود نیامد و زمانی هم که به میدان رفتم تمام تلاش خود را برای موفقیت تیمم انجام دادم.

وی درباره ادامه حضورش در داماش برای فصل آینده، خاطرنشان کرد: اکنون بازیکن آزاد هستم اما دوست دارم فوتبالم را از جایی که آغاز کرده‌ام به پایان برسانم و البته این تصمیم را نیز با افتخار گرفته‌ام.

ابراهیمی اضافه کرد: به همین دلیل داماش اولویت اصلی بنده برای فصل بعد است مگر اینکه داماشی‌ها مرا نخواهند و نیازی به من نداشته باشند.

متن کامل را در ادامه مطلب ببینید : وی به پیشنهادهای دیگر خود اشاره کرد و متذکر شد: چند هفته پیش یک تیم شهرستانی صحبت‌هایی را در این زمینه با بنده انجام داد اما با توجه به اینکه تصمیم به حضور در داماش دارم و نیز وضعیت سرمربی این تیم برای فصل آینده هنوز قطعیت ندارد هیچگاه مذاکرات ما جدی نشد.

مدافع داماش گیلان اذعان کرد: البته خیلی از تیمهای دیگر هم از طریق دوستان مختلف از تصمیم بنده برای بازی در شهر خودم باخبر هستند.

وی درباره وضعیت تیم داماش برای فصل آینده، تصریح کرد: امیدوارم مسئولان به فکر داماش باشند چرا که به خوبی مشخص است که مردم این تیم را دوست دارند و نتایج این تیم حتی روی مسایل اجتماعی این شهر هم تاثیر می‌گذارد.

ابراهیمی داماش را فراتر از چارچوب فوتبالی و نمادی رشت و استان دانست و خاطرنشان کرد: باید کمک شود تا هر چه سریع‌تر  وضعیت این تیم سر و سامان یابد و حق مردم و تماشاچیان ما بیشتر از این‌هاست.

وی با بیان اینکه بسیاری از بازیکنان داماش اکنون بازیکن آزاد هستند، یادآور شد: بسیاری از تیم‌ها به دنبال بازیکنان داماش هستند و ابتدا باید این بازیکنان حفظ شوند و پس از آن در جاهایی که نیاز به تقویت داریم گزینه‌های مورد نظر را جذب کنیم.

این بازیکن داماش، گیلان را دارای ظرفیت‌های خوبی به لحاظ بازیکن ذکر کرد و متذکر شد: بازیکنان می‌توانند به داماش کمک کنند و مهره‌های تاثیرگذار باشند.

منبع : فارس


مرتضی ابراهیمی مدافع داماش داماش رشت

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/821//مصاحبه/مرتضی-ابراهیمی-:-داماش-اولویت-اصلی-ام-برای-فصل-بعد-است/