تاریخ : يكشنبه، 29 ارديبهشت ماه، 1392
موضوع : مصاحبه و گفتگو

امین متوسل‌زاده : به ادامه حضور در داماش علاقه‌مندم / مذاکره‌ای با هیچ تیمی نداشتم

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : امین متوسل زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط داماش گیلان گفت: در حال حاضر وضعیت باشگاه نامشخص است و منتظر هستیم تا ببینیم مسئولین چه تصمیمی می‌گیرند.

وی در مورد اینکه قراردادش با داماش گیلان به پایان رسیده است عنوان کرد: قراردادم به اتمام رسیده اما علاقه دارم در داماش بمانم البته هنوز وضعیت باشگاه مشخص نیست اما فصل خوبی در این تیم داشتم و می‌خواهم به همکاری‌ام ادامه دهم.

مهاجم داماش گیلان خاطر نشان کرد: در حال حاضر مدیر عامل عابدینی است اما با توجه به اینکه در تعطیلات قرار داریم در باشگاه کسی نیست، امروز به ساختمان باشگاه رفتم، قرار است عابدینی به زودی بازگردد، قبل از پایان فصل صحبت‌هایی را به صورت غیر رسمی با باشگاه داشته ام اما هنوز هیچ چیز معلوم نیست.

متوسل زاده در پاسخ به این سوال که آیا از سایر باشگاه‌ها پیشنهادی دارد عنوان کرد: مذاکره با هیچ باشگاهی نداشته و معلوم نیست به کدام تیم خواهم رفت.
امین متوسل زاده متوسلزاده متوسل زاده مهاجم داماش

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/820//مصاحبه/امین-متوسل‌زاده-:-به-ادامه-حضور-در-داماش-علاقه‌مندم-/-مذاکره‌ای-با-هیچ-تیمی-نداشتم/