تاریخ : يكشنبه، 16 مرداد ماه، 1390
موضوع : مصاحبه و گفتگو

دينورزاده:تا هر زمان كه من را بخواهند فعاليت مي‌كنم

سایت هواداران داماش گیلان

مهدي دينورزاده كه با تاخير در نشست خبري پيش از ديدار تيم‌هاي استقلال و داماش حضور پيدا كرده بود، عنوان كرد: تيم داماش با مديريت و زحمت تمام بازيكنانش توانست بار ديگر به ليگ برتر بازگردد. من ترجيح مي‌دهم هم اكنون موضوعي را در اين مكان شفاف اعلام كنم. گفته مي‌شود داماش تيم آسانسوري است اما بايد بگويم زماني كه نام پگاه تغيير پيدا كرد، در نيم فصل بود و اين تيم شرايط خوبي نداشت و باعث شد در آن فصل سقوط كند.

وي ادامه داد: موضوع آسانسوري كه اعلام مي‌شود مربوط به پگاه و استقلال رشت است. هم اكنون زود است كه اين موضوع را براي داماش اعلام كنيم. صبر كنيد، اگر در انتهاي فصل چنين اتفاقي افتاد اين موضوع را عنوان كنيم.

سرمربي داماش خاطرنشان كرد: ما يك تيم هستيم و تلاش مي‌كنيم در پايان فصل در رده‌هاي مياني جدول قرار بگيريم. به هيچ عنوان به فكر قهرماني نيستيم. گام به گام جلو مي‌رويم فكر مي‌كنم مطرح كردن چنين مسائلي كه داماش آسانسوري است روي بازيكنان اثر مي‌گذارد. ما هم يكي از 18 تيم هستيم و تلاش مي‌كنيم براي رشد و پشرفت فوتبال مثمر ثمر باشيم.

دينورزاده درباره استقلال تصريح كرد: استقلال هميشه يك تيم خوب و قدرتمند بوده و امسال علاوه بر حفظ بازيكنانش، افراد خوبي را جذب كرده است. خوشحالم كه در اين زمان برابر استقلال قرار مي‌گيرد. ما روند رو به جلويي را در دستور كار قرار داده‌ايم و در اين ديدار اميدوارم بازيكنان از شرايط استفاده و به هماهنگي لازم دست پيدا كنند. در درجه اول به فكر فوتبال زيبا هستيم و پس از آن به نتيجه بازي فكر مي‌كنيم.

متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب...وي درباره اينكه استقلال مصدومان زيادي دارد، يادآور شد: استقلال ستاره‌هاي زيادي دارد. مي‌گويند داماش تيم پر ستاره‌اي است اما سؤال من اين است كه استقلال ستاره‌هايش بيشتر است يا داماش؟ اگر در كفه ترازو اين دو تيم را قرار دهيم آيا با هم برابري مي‌كنند؟ استقلال 16، 15 بازيكن دارد كه همه آنها خوب و تأثيرگذار هستند. داماش هم بازيكنان خوب و تاثيرگذاري دارد و اميدوارم بتوانيم بازي خوبي انجام دهيم.

سرمربي داماش در مورد تركيب تيمش اظهار داشت: بازيكنان ما تقريبا همه در يك سطح هستند. ما دنبال فرصت هستيم تا تركيب مطلوب و ايده‌آل خود را دست يابيم. هر هفته بهتر خواهيم شد و بازي به بازي روند رو به رشدي را خواهيم داشت.

وي با اشاره به مطلب يكي از روزنامه‌ها گفت: پس از بازي با نفت آبادان مطلبي را در روزنامه‌اي خواندم كه مرا ناراحت كرد. اين موضوع دو بار در اين روزنامه تكرار شده بود يك بار قبل از بازي و يا بار هم پس از بازي. بايد بگويم كه در مورد سرمربي تيم مديرعامل تصميم مي‌گيرد. من مطلبي را در سايت باشگاه داماش نديده‌ام كه در اين مورد اظهار نظر كرده باشند درحالي كه برخي‌ها اعلام مي‌كردند كه در سايت عنوان شده است، ما با عابديني صحبت‌هايي كرده‌ايم و هدف‌هايي را در نظر گرفته‌ايم. اصلا بحث ما چيز ديگري است كه هم اكنون نمي‌توانم آن را باز كنم. در 3، 2 بازي اول نمي‌توان در مورد عملكرد تيم قضاوت كرد.

دينورزاده تصريح كرد:‌ بايد بگويم كه مربي هستم و تا هر زمان كه من را بخواهند فعاليت مي‌كنم و هر زمان هم كه با من نخواهند كار كنند به راحتي مي‌روم و هيچ مشكلي در اين زمينه ندارم اما به نظرم درست نيست در بازي‌هاي ابتدايي برخي رسانه‌ها اين مسائل را مطرح كنند.


مهدی دینورزاده مصاحبه مهدی دینورزاده کنفرانس مهدی دینورزاده کنفرانس مطبوعاتی مهدی دینورزاده داماش گیلان استقلال تهران ورزشگاه آزادی ورزشگاه آزادی تهران

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/82//مصاحبه/دينورزاده:تا-هر-زمان-كه-من-را-بخواهند-فعاليت-مي‌كنم/