تاریخ : چهارشنبه، 25 ارديبهشت ماه، 1392
موضوع : داماش و رسانه ها

بيانيه كانون هواداران داماش شهرباران

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : ليگ پر تلاطم و سرشار از حوادث غيرقابل تصور براى مردمان ديار باران پايان يافت.

...و اينك آنچه كه آرزويش را داشتيم و انتظارش را مى كشيديم برايمان فرا رسيد، آرى داماش مان با برترى پياپى بر دو قهرمان ايران پايانى غرور آفرين و قابل قبول براى ما رقم زد تا ثابت كند شير بچه هاى بيشه گيلان زمين توانايى خلق هر ناممكنى را دارند و فقط كافى است كه بخواهند فعل خواستن را صرف نمايند، آنگاه هرگز براى رسيدن به مقصود به هيچ چشم تنگى نياز نخواهند داشت و براى ايستادن فقط دست بر زانوى خود خواهند گذاشت تا منت بيگانگان بر سرشان نماند.
به هر روى ليگ پر تلاطم و سرشار از حوادث غيرقابل تصور براى مردمان ديار باران پايان يافت و عزيز دردانه شمالى ها به ساحل آرامش رسيد. وقتى به پشت سر نگاه مى كنيم مى بينيم كه چه مرارت هايى را متحمل شديم و از چه خطرهايى جان به در برديم. از دستيازى نامحرمان به تيم محبوبمان گرفته تا ناعدالتى فدراسيون نشين ها، از كيسه دوزى هاى سود جويان تا دو رويى دوست نمايان. به راستى چه كسى تصورش را مى كرد كه دو سال پى در پى با دست خالى و بى پشتوانه مالى بتوان به مبارزه با تيم هاى تا دندان مسلح رفت و دست آخر سربلند بازگشت؟

متن کامل را در بیشتر ببینید :گفتيم بى پشتوانه مالى، اما نگفتيم بى پشتوانه! آرى ما به پشتوانه يك مثلث طلايى توانستيم با همه ى ندارى ها و كاستى ها به كارزار نبرد برويم و سياوش گونه از آتش بگذريم و تطهير شويم. مثلثى كه يك ضلع آن بازيكنان بودند و ضلع ديگرش مديريت و كادر فنى و ضلع آخرش صاحبان اصلى باشگاه يعنى هواداران، آنانكه كه در سخت ترين روزها كنار معشوقشان ايستادند و پشتش را خالى نكردند. كسانى كه ورزشگاه پير شهرباران را تبديل به بهشتى براى بازيكنان خودى نمودند و جهنم سبزى براى حريفان. همان كسانى كه تيمشان را چون كودكى پنداشتند و شهر به شهر به دنبالش رفتند و هيچ كجا تنهايش نگذاشتند.
و البته هرگز فداكارى بازيكنانى كه در اين روزهاى سخت با جيب هاى خالى و دلهاى دريايى شان از جان براى تيمشان مايه گذاشتند را فراموش نخواهيم كرد. همان هايى كه سفره شب عيدشان را خالى ديدند ولى غيرتشان مملو بود از عشق و غرور. همان هايى كه به بهانه بى پولى هرگز كم فروشى نكردند و سر جلوى توپ گذاشتند. و دست آخر قدردان كادر فنى و مديريت هستيم كه به پرچم دارى امير شهرباران دست به خلق يك حماسه زدند. كادر فنى بى ادعايى كه بسيارى از پرمدعاها را ناكام گذاشتند و احترام دوست و دشمن را برانگيختند.
و چه زيبا و قاطعانه گفت امير مان، كه داماش شهرباران مى ماند مى ماند مى ماند. و حالا در اين روزهاى خوب ما قدردان همه ى كسانى هستيم كه در اين ماندگارى به ياريمان شتافتند. از جامعه ى دلسوز و متعهد رسانه اى گرفته تا مسئولان زحمت كش هيات فوتبال استان. از پيشكسوتان عاشقى كه هرجا احساس نياز كردند براى كمك به تيممان آمدند تا مسئولان سياسى شهرباران. از همه سپاسگذاريم و البته همچنان انتظار مهرورزى خواهيم داشت.
چرا كه هنوز يك هدف بزرگ تحقق نيافته را انتظار مى كشيم و مى خواهيم كه به آن برسيم. هدفى كه امير شهرباران وعده اش را به ما داد و ما بايد كه با او و همه ى كسانى كه يادشان كرديم به آن دست بيابيم، بله يك هدف بزرگ اما دست يافتنى؛ داماش آسيايى.
كانون هواداران داماش شهرباران


کانون هواداران داماش کانون هواداران داماش شهر باران داماش

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/818//داماش و رسانه ها/بيانيه-كانون-هواداران-داماش-شهرباران/