تاریخ : يكشنبه، 22 ارديبهشت ماه، 1392
موضوع : مصاحبه و گفتگو

عابدینی : از اول هم می دانستیم محجوب ضمانتنامه نمی آورد / داماش شهر باران هم پولدار می شود

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : امیر عابدینی درباره پیروزی تیمش مقابل استقلال و اینکه داماش تنها تیمی است که 6 امتیاز از قهرمان گرفته است، عنوان کرد: استقلال در این بازی می توانست بازی قشنگ تری را به معرض نمایش بگذارد اما بازیکنان این تیم روی موج قهرمانی خوابیده بودند البته بازیکنان داماش نشان دادند از نام تیم های بزرگ هراسی ندارند. ما مردانه ایستادیم و جنگیدیم و به نظرم بازی زیبای ما برای خیلی از هواداران و بینندگان لذت بخش بود. تیم ما قهرمان حذفی را هم شکست داد، پرسپولیس و نفت را هم بردیم. این نشان می دهد که داماش پتانسیل قرار گرفتن در بالای جدول را دارد. امیدوارم در آینده بتوانیم مشکلات را حل کنیم.

وی درباره تشویق تیم داماش از سوی هواداران استقلال اظهار کرد: تیم ما آبی می پوشد و هواداران استقلال این را دوست داشتند البته مدیرعامل داماش پرسپولیسی بوده و خواهد بود. ضمن اینکه من هم استقلال را دوست دارم.

عابدینی در پاسخ به این سوال که آیا اگر به شما پیشنهاد مدیریت پرسپولیس را بدهند قبول می کنید، خاطرنشان کرد: نه، نمی پذیرم. البته مساله این است که دولت آدمی مثل امیر عابدینی را برنمی تابد.

متن کامل را در بیشتر ببینید :وی درباره اوضاع داماش گیلان تاکید کرد: خوشبختانه همه چیز عالی است، فقط پول نداریم! بچه های داماش دلاورند و هرچند که خودشان می گویند با این حرف ها دو سال ما را نگه داشته اید اما واقعا آنها به خوبی از هویت یک شهر دفاع کردند.

مدیرعامل داماش همچنین گفت: ما یک خدا داریم که همه چیز را به او سپرده ایم. داماش شهر باران هم پولدار می شود و این روزها می گذرد. آقای قویدل هم کتبا استعفای خود را نوشتند و تمامی اختیارات را به بنده دادند. حالا به دنبال فروش امتیاز باشگاه هستیم اما بدون ضمانتنامه بانکی این کار را نمی کنیم.

عابدینی در خاتمه درباره چگونگی لغو فروش باشگاه به محجوب افزود: آقای محجوب ابتدا قبول کرد ضمانتنامه بانکی بدهد، رفت که ضمانتنامه بیاورد پیغام داد نمی توانم. البته ما از اول هم می دانستیم او ضمانتنامه نمی آورد. به هر حال هرچند وقت یکبار دوست دارد یک چرخی در جراید و رسانه ها بزند.

منبع : اوج نیوز


امیر عابدینی داماش استقلال پرسپولیس رویانیان محجوب ضمانتنامه بانکی محجوب سایت داماش باشگاه داماش

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/817//مصاحبه/عابدینی-:-از-اول-هم-می-دانستیم-محجوب-ضمانتنامه-نمی-آورد-/-داماش-شهر-باران-هم-پولدار-می-شود/