تاریخ : چهارشنبه، 18 ارديبهشت ماه، 1392
موضوع : مصاحبه و گفتگو

افشین ناظمی : هجده تیمی بودن لیگ برتر به نفع فوتبال کشورمان است

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : افشین ناظمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به موضوع برگزاری لیگ برتر با 18 یا 16 تیم، اظهار کرد: هجده تیمی بودن لیگ برتر به نفع فوتبال کشورمان است، چراکه با حضور تیم‌های بیشتر، بازیکنان و مربیان بیشتری می‌توانند در لیگ برتر حضور یابند و قابلیت‌های خود را بیشتر به نمایش بگذارند.
وی ادامه داد: با توجه به استعدادهای زیادی که در کشورمان وجود دارد، موافق برگزاری لیگ برتر با حضور تعداد 18 تیم هستم.

سرمربی داماش گیلان با بیان اینکه فوتبال استان از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بالایی برخوردار است، گفت: تیم‌های داماش و ملوان بارها در گذشته در لیگ برتر و نیز در جام حذفی با نتایج خوب خود این توانایی و ظرفیت بالای فوتبال گیلان را به اثبات رسانده‌اند.
وی افزود: حضور همزمان دو نماینده در رقابت‌های لیگ برتر به عنوان یکی دیگر از دلایل توانمندی فوتبال گیلان است.

ناظمی با بیان اینکه تیم‌های گیلانی حرف‌های بسیاری در سطح نخست فوتبال کشور برای گفتن دارند، اذعان کرد: اگر تیم‌های گیلانی از اسپانسر و حامی مالی برخوردار باشند، حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و می‌توانند انتظارات فوتبال‌دوستان گیلانی را برآورده کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم سال آینده نمایندگان فوتبال گیلان با برطرف شدن مشکل مالی آنها، حضور قدرتمندانه‌تری در فصل آینده لیگ برتر داشته باشند و نتایج درخشانی کسب کنند.
افشین ناظمی سرمربی داماش مربی داماش دستیار سرمربی داماش کمک مربی داماش

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/813//مصاحبه/افشین-ناظمی-:-هجده-تیمی-بودن-لیگ-برتر-به-نفع-فوتبال-کشورمان-است/