تاریخ : جمعه، 13 ارديبهشت ماه، 1392
موضوع : مصاحبه و گفتگو

عاشوري رييس مجمع نمايندگان استان گیلان : مدیریت داماش ناپلئونی بود !

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : اوضاع و احوال تيم‌هاي استان گيلان روبراه نيست. داماش بعد از دو سال بلاتكليفي در استانه فروش به يك تاجر ايراني قرار دارد. ملوان هم در كوران جنگ قدرت ميان احمدزاده و هدايتي مي‌سوزد. اين اتفاقات نمايندگان مجلس را هم به ستوه آورده است و آنها هم پيگير ماجراها هستند. عاشوري رييس مجمع نمايندگان استان و نماينده فومن در مجلس شوراي اسلامي از اين نگراني‌ها مي‌گويد.

آقاي عاشوري از داماش شروع كنيم كه شرايط چندان خوبي ندارد.

بله، ما هم نگران اين تيم هستيم اين تيم در استان و حتي كشور طرفداران زيادي دارد و ما در مورد اين نگراني‌ها استاندار را هم در جريان قرار داديم و حتي از قوه قضاييه هم خواسته‌ايم كه در شرايط واگذاري تيم تسهيل كند چراكه نبايد با احساسات ميليوني هواداران تيم بازي كرد.

گويا قرار است تيم به آقاي محجوب كه از تاجران بومي است واگذار شود. آيا شما و مسوولان استان روي ايشان شناخته داريد.

بله، مسوولان استان روي او شناخت دارند. او بچه گيلان است و انگيزه حمايتي هم دارد. به نظر ما كسي باید وارد اين عرصه شود كه غير از توانمندي‌هاي بالاي مالي از حمايت مسوولان سياسي استان هم برخوردار باشد كه ايشان اين حمايت را هم دارند.

متن کامل را در بیشتر ببینید :اما نفرات قبلي كه به عنوان خريدار وارد عرصه فوتبال شدند تجربه خوبي براي هواداران نداشتند.

بله، اما ما هر كسي را حمايت نمي‌كنيم. ما آبرو خودمان را براي حمايت از كسي مي‌گذاريم كه هم اهل فن باشد هم عشق داشته باشد و هم سرمايه. چون نمي توان تيمي كه هواداران بسياري دارد و در سطح استان روي آن حساسيت زياد است به هر كسي سپرد و ما هم اين بار به اندازه كافي دقت خواهيم كرد. اين موضوع در حوزه‌هاي ديگر مثل صنعت و گردشگري هم وجود دارد. سرنوشت اين تيم براي ما جنبه حيثيتي دارد.

گفته مي‌شود عابديني مخالف فروختن تيم است تا خودش حتما بالاي سر تيم بماند.

ما از زحمات ايشان تشكر مي‌كنيم اما تيم امسال ناپلئوني در ليگ ماند و اين نشان مي‌دهد مديريت خوبي در تيم وجود نداشته است.شايد عابديني بتواند تيم را اداره كند اما قطعا داماش بايد شرايطي بهتر از اين داشته باشد بنابراين مسوولان استان هم به دنبال انتقال تيم به يك فرد امين هستند.

اوضاع در ملوان هم چندان روبراه نيست و آقاي هدايتي با سرمربي تيم مشكل دارند.

در آنجا هم بايد كسي پيدا شود كه انگيزه ملي- استاني داشته باشد. همه آن حساسيت‌ها كه در مورد داماش وجود دارد در مورد ملوان هم هست. ملوان تيم قديمي است كه پيرمردهاي 70- 60 ساله استان طرفدار آن هستند. ما تعارف نداريم آقاي هدايتي هم بايد بهتر از اينها در اداره تيم عمل مي‌كرد.

منبع : سایت گل


عاشوری نماینده فومن رئیس مجمع نمایندگان گیلان امیر عابدینی سیروس محجوب

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/811//مصاحبه/عاشوري-رييس-مجمع-نمايندگان-استان-گیلان-:-مدیریت-داماش-ناپلئونی-بود-!/