تاریخ : پنجشنبه، 13 مرداد ماه، 1390
موضوع : مصاحبه و گفتگو

دینورزاده : تماشاگران رشتی ما را شرمنده کردند

سایت هواداران داماش گیلان

پس از اولین دیدار داماش گیلان در لیگ یازدهم ، دینورزاده گفت : یک تیم پر از ستاره ندارم، تیم ستاره ای دارم. داماش گیلان در اولین دیدار خود از سری رقابت های لیگ برتر دو امتیاز حساس خانگی را از دست داد و متعاقبا نتوانست انتظارات هزاراران هوادار مشتاق را برای کسب برد برآورده  کند. مهدی دینورزاده از شاگردانش رضایت ندارد ولی با این حال امیدوار است شاگردانش تا هفته پنجم به آمادگی آرمانی برسند.در همین خصوص گفتگوی کوتاهی داشتیم با مهدی دینورزاده که مشروح آن از نظر شما می گذرد.
س : داماش در اولین بازی خانگی دو امتیاز حساس از دست داد، با این همه ستاره انتظارات تماشاگران هم برآورده نشد، چرا؟
دینورزاده : همیشه بازی اول استرس خاص خودش را دارد و از طرفی من معتقدم شاگردانم هنوز آمادگی کاملی که مد نظر من است را به دست نیاورده اند از طرفی دستورات تاکتیکی من هم در زمین درست پیاده نشد و تمام این اتفاقات دست به دست هم داد تا بازی گره بخورد.

س : بحث عدم هماهنگی و آمادگی را مطرح کردید، این در حالیست که در اردوی خارج از کشوروقت برای این کار بود و از طرفی چند بازی تدارکاتی خوب هم برگزار کردید؟
دینورزاده : قبول دارم اردوی داماش از کیفیت بالایی برخوردار بود اما هنوز بازیکنان قدیمی و جدید تیم با هم هماهنگ نشده اند، در ضمن بحث بازی تدارکاتی با رسمی کاملا با هم فرق دارد. در بازی های دوستانه بازیکنان استرس ندارند اما شرایط بازیهای رسمی ناخودآگاه استرس زاست. داماش حداقل پنج هفته فرصت می خواهد تا در کوران بازیهای رسمی به شرایط مطلوب  و آرمانی برسد و دیگر استرسی نداشته باشد.

متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب ...س : در روزی که هزاران هوادار به ورزشگاه آمدند و شما حریفی غیر از استقلال و پرسپولیس داشتید نتوانستید این خیل جمعیت را راضی به خانه بفرستید، این اتفاق  روی بازیهای آینده شما تاثیر نمی گذارد؟
دینورزاده : حضورتماشاگران رویایی و فوق العاده بود. ما شرمنده شدیم و نتوانستیم پاسخ این اشتیاق و حمایت را با یک پیروزی قاطع بدهیم اما به عنوان سرمربی داماش این قول را می دهم در بازیهای آینده نمایش بهتری داشته باشیم و با نتایجی در خور این تماشاگران ورزشگاه را ترک کنیم. این نیروی روحی که هواداران به ما منتقل می کنند می تواند برگ برنده ای برای ما باشد.آنها به حمایت خود ادامه دهند ، ما هم در بهبود کیفیت تیم توام با نتیجه گیری تمام تلاشمان را می کنیم.

س : در این پنج هفته فرصت باید قید امتیاز را بزنیم؟ چه تضمینی است که بعد از پنج هفته به نتیجه برسید؟
دینورزاده : نه، من نگفتم قید امتیاز را بزنید، منظورم این بود که در این پنج هفته انتظارات بالایی از داماش نداشته باشید تا در کمال آرامش تیم سیر صعودی اش را طی کند و به یک هماهنگی ایده آل برسد،اما با این حال تمام تلاشمان را می کنیم تا در این پنج هفته هم بهترین نتیجه ممکن را بگیریم.
س : تیم نفت را چطور ارزیابی کردید؟
دینورزاده : نفتی ها خوب بازی نکردند و چیز خاصی برای ارائه نداشتند. آنها نود دقیقه بسته و دفاعی بازی کردند و به خواسته خود که گرفتن امتیاز از ما بود رسیدند و با این شگرد تمام برنامه های مارا خنثی کردند.
س : با این حساب از بچه ها راضی نیستید؟
دینورزاده : چون در خانه نتیجه نگرفتیم از آنها راضی نیستم و چون اولین بازی ما بوده زیاد از آنها خرده نمی گیرم اما از بازیهای آینده چنین نتایجی را تحمل نمی کنم و در صورت تکرار چیزی جز برخورد من انتظار آنها را نمی کشد.
س : هفته آینده مهمان استقلالی هستید که در فصل نقل و انتقالات سر و صدای زیادی به پا کرده، پیش بینی شما چیست؟
دینورزاده : یارگیری ما هم بد نبوده و در حد بضاعت خود مهره های خوبی گرفتیم. این یعنی شاگردان من در مقابل استقلال یا هر تیم قدرتمند دیگری دست و پا بسته نیستند و فقط به کسب امتیاز کامل فکر می کنند. با این که بازی مقابل استقلال شرایط  خاص خودش را دارد اما باید بگویم من به تیمم امیدوارم، حتی برای گرفتن امتیاز کامل از استقلال.

س : داماش هم ستاره کم ندارد، می توانید با این ستاره ها انتظارات مردم گیلان را برآورده کنید؟
دینورزاده : فرصت لازم را داشته باشیم تیمی قوی و هماهنگ می سازیم و تماشاگران را سربلند می کنیم. لازم به ذکر است من یک تیم پر از ستاره ندارم، تیم ستاره ای دارم.

 

منبع : داماش ایرانیان


مهدی دینورزاده داماش گیلان باشگاه داماش تماشاگران رشتی سایت داماش سایت هواداران داماش هواداران داماش عضدی رشت داماش رشت استقلال تهران ورزشگاه آزادی

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/81//مصاحبه/دینورزاده-:-تماشاگران-رشتی-ما-را-شرمنده-کردند/