تاریخ : دوشنبه، 9 ارديبهشت ماه، 1392
موضوع : مصاحبه و گفتگو

عابدینی : پیش‌نویس انتقال 8 میلیاردی تیم فوتبال داماش گیلان به محجوب فردا امضا می‌شود

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : مدیرعامل باشگاه داماش گیلان از امضای پیش‌نویس انتقال امتیاز تیم فوتبال داماش گیلان به سیروس محجوب با رقم 8 میلیارد تومان در روز آینده خبر داد.

امیرعابدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،در مورد وضعیت انتقال تیم داماش گیلان گفت: مسئولان قضایی تا اینجای کار به خاطر مردم باشگاه داماش را حمایت کردند تا این باشگاه زمین نخورد. اکنون هم اعلام کردند برای انتقال داماش باید ضمانت‌نامه یا چک بانکی از خریدار گرفته شود تا مشکلاتی که در گذشته برای انتقال داماش پیش آمد، دوباره تکرار نشود.

وی ادامه داد: با سیروس محجوب یکی از خریداران جلسه‌ای گذاشتیم و در آن جلسه صریح با هم صحبت کردیم. به محجوب گفتم برای خرید داماش مصمم هستی یا تردید داری؟ که گفت مصمم هستم که وارد گود شوم و من این جمله‌اش را یادداشت کردم.

عابدینی با اشاره به تهیه پیش‌نویس انتقال تیم فوتبال داماش گیلان به محجوب عنوان کرد: این پیش‌نویس آماده شده است و قرار است روز آینده امضا شود. به این ترتیب ایشان متعهد شدند 5 و نیم میلیارد بابت خرید باشگاه، 2 میلیارد و نیم بابت بدهی به بازیکنان پرداخت کنند.
امیر عابدینی سیروس محجوب داماش هواداران داماش

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/806//مصاحبه/عابدینی-:-پیش‌نویس-انتقال-8-میلیاردی-تیم-فوتبال-داماش-گیلان-به-محجوب-فردا-امضا-می‌شود/