تاریخ : چهارشنبه، 4 ارديبهشت ماه، 1392
موضوع : مصاحبه و گفتگو

جهانبخش: من با داماش قرارداد دارم نه اقای عابدینی / باید استقلال را هم ببریم تا حرف و حدیث نشود

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر :علیرضا جهانبخش مهاجم جوان داماش یکی از مهمترین چهره های فصل نقل و انتقالات است. او در مصاحبه با سایت گل شایعه قرارداد شخصی با امیرعابدینی را تکذیب می کند .

شرایط تیم بهتر است؟
بعد از بازی با سپاهان از نظر روحی و روانی شرایط خیلی خوبی داریم.۴.۵رزو است که تعطیل کرده ایم و توانسته ایم یک ریکاوری ذهنی و جسمی خوب انجان دهیم.بازی با سپاهان خیلی برای ما اهمیت داشت و از طرفی هم حمایت هواداران را داشتیم و همین موضوع خیلی به ما کمک کرد تا بتوانیم تیم پر قدرت سپاهان را شکست دهیم.

شما بیش از حد معمول انگیزه نداشتید؟
نه . ما در خطر سقوط بودیم و برای فرار از این منطقه باید آنهارا شکست می دادیم.خدارا شکر که توانستیم به این موفقیت دست پیدا کنیم.

بازی با استقلال هم مثل بازی با سپاهان با قدرت بازی می کنید؟
بله ما خیلی انگیزه داریم که بتوانیم استقلال را هم شکست دهیم تا هم حرف و حدیثی نباشد و هم شرایط خودمان را در جدول بهتر کنیم. ما با همان قدرتی به مصاف استقلال می رویم که به مصاف سپاهان رفتیم.

می گویند  تو با شخص عابدینی قرار داد داری . این خبر درست است یا طور دیگری است؟
نه من قراردام با داماش است و ۱سال دیگر هم با این باشگاه قرارداد دارم.اما من به طور کلی با آقای عابدینی زیاد مشورت می کنم چه قدیم که پیشنهاد های کمی داشتم و چه الان که پیشنهاد های بیشتری به سراغم می آید و من هم بیشتر با آقای عابدینی مشورت می کنم  . اما باز هم می گویم من با باشگاه داماش قرارداد دارم و ۱سال دیگر هم مانده و رضایت من هم دست باشگاه داماش است.

متن کامل را در بیشتر ببینید :گویا از موضوعی ناراحت بودی بگو؟
بله من در یک مصاحبه که با شما داشتم تیتر زده بودید که من گفته ام داماش بی ثبات است و من می روم.اما واقعاَ چنین موضوعی نبوده است و من هیچوقت نگفته ام داماش بی ثبات است.البته می دانم که عمدی در کار نبوده است و سو تفاهم شده و من آن را در سایت باشگاه تصحیح کردم اما خب این موضوع خیلی هارا ناراحت کرده بود.

ولی درباره بی ثباتی حرف زده بودیم ...
بله اما موضوع مالی بود نه باشگاه داماش... بله همه می دانند در بخش مدیریت ما اتفاقات زیادی افتاد و از نظر مالی ما واقعاَ ثبات نداشتیم ؛همانطور که به بازیکنان داماش در شب عید واقعاَ خیلی سخت گذشت.

منبع : سایت گل


علیرضا جهانبخش ستاره داماش فوق ستاره داماش اولین لژیونر داماش

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/803//مصاحبه/جهانبخش:-من-با-داماش-قرارداد-دارم-نه-اقای-عابدینی-/-باید-استقلال-را-هم-ببریم-تا-حرف-و-حدیث-نشود/