تاریخ : دوشنبه، 10 مرداد ماه، 1390
موضوع : مصاحبه و گفتگو

مردان داماش گیلان از شکست صنعت نفت آبادان می گویند ...

سایت هواداران داماش گیلان

علی نظیف کار : هواداران با حمایت همه جانبه ، روحیه داماش را بالا ببرند

مدافع شاخص تیم فوتبال داماش گیلان ، تماشاگران و هواداران داماش گیلان را به عضدی رشت فرا می خواند.

علی نظیف کار مدافع بلند قامت  داماش گیلان با آن که در بازی رفت پلی اف بین نفت آبادان و داماش گیلان در دو فصل گذشته لیگ یک حضور نداشته اما از همه اخبار آن مطلع است از همین رو سخنانش را خطاب به هواداران خونگرم داماش آغاز می کند. وی می گوید : خواهش ما بازیکنان این است که هواداران و تماشاگران حاضر در عضدی رشت به حریف کاری نداشته باشند و هیچگونه برخوردی و حرفی با آن ها نداشته باشند بلکه فقط به تیم خودشان " داماش گیلان " توجه کنند و با حمایت خودشان روحیه و قدرت تیمی را بالا ببرند .

وی ادامه می دهد : در فوتبال ممکن است هر اتفاقی رخ بدهد و در جایی هم ممکن است به میهمان بی ادبی کنند اما ما می خواهیم که در رشت همه برخوردها بر اساس احترام و رفتاری الگو گونه باشد و هواداران همه بدانند که ما با حمایت آنها در برابر نفت آبادان به جز پیروزی به هیچ چیز دیگر فکر نمی کنیم .

وی در باره بازی با نفت آبادان می گوید : ما این تیم را دست کم نمی گیریم و می دانیم که مربی خوبی دارد که سال ها در لیگ برتر حضور داشته و نتایج خوبی را گرفته است و برای این فصل هم بازیکنان خوبی دارد اما با این همه ما در رشت و در عضدی 3 امتیاز این دیدار را از آن ها خواهیم گرفت . وی تاکید کرد : تیم فوتبال داماش گیلان صد در صد برای برد به میدان می رود ، چه در خانه و چه در خارج از خانه ، اما در اولین بازی لیگ و آن هم در عضدی ، فکر ما فقط و فقط برد است .  

مصاحبه آقایی و سرلک را در ادامه مطلب ببینید ...عباس آقایی : نفت در رشت حرفی برای گفتن ندارد

هافبک تازه وارد داماش گیلان برای حریف هفته اولشان در لیگ برتر خط و نشان می کشد و با قاطعیت از پیروزی در خانه صحبت می کند.

عباس آقایی که این فصل به داماش پیوسته یکی از عناصر مهم و سازنده خط هافبک تیم فوتبال داماش گیلان به شمار می رود  . این هافبک تازه وارد ، نفت را تیم خوبی قلمداد می کند ولی در عین حال معتقد است ، پیروانی و شاگردانش در رشت محکوم به شکست هستند . آقایی با توضیح بیشتر در خصوص وضعیت داماش و اولین بازی با نفت گفت : خدارا شکر از هر لحاظ  آماده ایم ، طی چند روز گذشته تمرینات خوبی داشتیم به اضافه اینکه اردوی ترکیه آمادگی تیم را دو چندان کرده است . دو  دیدار تدارکاتی که در رشت  داشتیم نیز باعث شد هماهنگ تر از قبل شویم برای همین با قدرت کامل با مصاف حریف جنوبی خودمان می رویم و مطمئن باشید قدم اول را محکم برمی داریم تا از همین هفته های اول نشان دهیم یکی از مدعیان جدید لیگ برتر هستیم .

آقایی ضمن احترام برای پیروانی و تیمش می گوید : نفت تیم خوبی است اما از بد قرعه باید در اولین قدم در رشت به مصاف ما برود و مطئن باشید مقابل ما حرفی برای گفتن نخواهند داشت .

 

سرلک : با شکست نفت لیگ برتر را پر قدرت شروع می کنیم

داماش گیلان اولین دیدار خود از سری رقابت های فصل جدید لیگ برتر را در خانه مقابل صنعت  نفت آبادان برگزار می کند.

داماشی می خواهند اولین قدم را در لیگ محکم بردارند برای همین فقط و فقط با اندیشه پیروزی به میدان می آیند . سیامک سرلک هافبک جنوبی این تیم که شناخت خوبی از حریف آبادانی دارد در خصوص اولین بازی خودش با داماش  و اولین بازی لیگ گفت:  همیشه بازی های اول سخت است چرا که تیم ها شناخت زیادی از هم ندارند و حداقل یک نیمه طول می کشد تا به شناخت نسبی از هم برسند ولی میزبان بودن این کمک را به ما می کند تا نسبت به حریف خود برتری داشته باشیم . سرلک در ادامه در خصوص تیم نفت و شناختی که از این تیم دارد گفت نفت امسال خیلی تغییر کرده ولی همیشه یک حریف سر سخت است ، آنها برای نباختن به رشت می آیند اما تیم های تحت هدایت پیروانی فوتبال بازی می کنند و این مسئله کمی کار ما را راحت می کند . من شناخت خوبی از نوع فوتبال آنها دارم و امیدوارم در صورت حضور در بازی بتوانم بازیکن تاثیر گذاری باشم و در پیروزی داماش گیلان سهیم باشم.

سرلک در قست پایانی صحبت هایش در خصوص پیش بینی نتایج بازی گفت:  پیش بینی در فوتبال خیلی سخت است ولی برای پیروزی به میدان می رویم چرا که با پیروزی در این دیدار اعتماد به نفس تیم خیلی بالا می رود و تیمی که قدم اول را محکم بردارد و پیروز باشد به لحاظ روحی روانی انگیزه زیادی پیدا  می کند و در ادامه کار برایش راحت تر خواهد شد .البته از این موضوع هم نباید به سادگی گذشت که تیم ما در آمادگی و هماهنگی کامل به سر می برد.

منبع : داماش ایرانیان


علی نظیف کار عباس آقایی سیامک سرلک داماش گیلان صنعت نفت آبادان نفت آبادان داماش رشت باشگاه داماش ورزشگاه عضدی ورزشگاه عضدی رشت عضدی عضدی رشت هواداران داماش هواداران داماش رشت هواداران داماش گیلان سایت داماش سایت هواداران داماش

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/76//مصاحبه/مردان-داماش-گیلان-از-شکست-صنعت-نفت-آبادان-می-گویند-.../