تاریخ : يكشنبه، 9 مرداد ماه، 1390
موضوع : مصاحبه و گفتگو

محمدی : داماش رشت مدعی لیگ برتر است

سایت هواداران داماش گیلان

محمد محمدی گفت: داماش گيلان داراي تيم قدرتمند و متحدي است و جزو پنج تيم برتر ليگ مي‌شود.
وی با ابراز رضايت از برگزاري اردوهاي تداركاتي تيم داماش و كسب نتيجه خوب در دو ديدار قبلي اظهار داشت: اردوهاي خوبي را در داخل و خارج از كشور پشت‌سر گذاشتيم و آماده حضوري پرقدرت در ليگ برتر هستيم.
محمدی با بيان اينكه به حضور پرقدرت در رقابت‌ها اميدوار هستيم، افزود: با توجه به تركيب خوب بازيكنان جوان و باتجربه، به نظر مي‌رسد نتايج فوق‌تصور در بازي‌ها بگيريم كه تمام فوتبال دوستان شگفت‌زده شوند.
دروازه‌بان داماش گيلان گفت: در اردوي تركيه و تمرينات رشت فشار خوبي به بازيكنان وارد آمد تا آماده شوند و از لحاظ روحي رواني هم مفيد بود.


اين دروازه‌بان با اشاره به پيروزي‌هاي داماش در ديدارهاي نداركاتي ادامه داد: در هر بازي نشانه‌هاي پيشرفت مشخص بود و بازيكنان بيشتر با هم آشنا شدند و اين هماهنگي در ليگ برتر به ما كمك مي‌كند.
محمدي با بيان اينكه كادرفني هم به شناخت بهتري از داشته‌هاي خود رسيده، ابراز داشت: اين موضوع به مجموعه تيم براي حضور در ليگ كمك مي‌كند.

متن کامل در ادامه مطلب ...وي گفت: داماش گيلان اين ظرفيت را دارد كه جزو مدعيان ليگ برتر باشد و اين تيم داراي مجموعه‌اي حرفه‌اي، جوان و با تجربه است.
دروازه‌بان داماش حضور تماشاگران را موجب دلگرمي بازيكنان داماش ناميد و يادآور شد: تماشاگران رشتي عاشقانه به تيم خود تعصب دارند.
اين مسئول فوتبال گيلان را داراي استعدادهاي فراواني دانست و متذكر شد: فوتبال گيلان شايستگي حضوري قدرتمند در مسابقات ليگ برتر را دارد.


محمدي ادامه داد: داماش با يارگيري خوب و منطقي انتظارات را برآورده كرده و اميدواريم با حمايت مسئولان و هواداران خود در ليگ برتر به نتايج قابل قبولي دست يابيم.
وي با اشاره به اينكه داماش تيمي خوب و قدرتمندي است، اذعان داشت: در ليگ برتر با كسب نتايج خوب جزو پنج تيم برتر ليگ مي‌شويم.

منبع : فارس


محمدی محمدی سنگربان داماش سنگربان داماش رشت سنگربان داماش گیلان هواداران داماش مردم رشت مردم گیلان داماش باشگاه داماش

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/75//مصاحبه/محمدی-:-داماش-رشت-مدعی-لیگ-برتر-است/