تاریخ : شنبه، 19 اسفند ماه، 1391
موضوع : مصاحبه و گفتگو

نظیف کار :تماشاچی ها عالی بودند/ گهر را ببریم خیالمان راحت است / ناظمی تاثیرگذار بود

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : علی نظیف کار یکی از بازیکنانی است که در بازی دیروز مقابل نفت ابادان نمایش خوبی داشت . آیا او از کار با کادر جدید راضی است؟ با خودش حرف زدیم.

این مدافع داماش از اینجا شروع می کند که :خدارا شکر بازی خوبی انجام دادیم و  خیلی خوب بودیم هم نیمه اول و هم نیمه دوم  موقعیت های خیلی خوبی ایجاد کردیم و 3تا گل هم زدیم .
خودت هم  گل زدی  ؟
در روی یک ضربه کرنر بود که آقای مهدوی سانتر کرد جهانبخش هم روی توپ اثر گذاشت و من هم با تکل خودم را به توپ رساندم و توانستم خدا را شکر گل بزنم.
با این برد به جایگاه امنی رسیدید؟
هفته دیگر یک بازی داریم با گهر و اگر بتوانیم آن بازی را ببریم دیگر خیالمان راحت می شود.
این بار تماشاگران استرس ندادند؟
نه عالی بودند از دقیقه 1 تا دقیقه 90 تشویق کردند و یک لحظه هم ما را تنها نگذاشتند.  گل هم که خوردیم به تشویقشان ادامه دادند ما هم با روحیه مضاعف بازی را ادامه دادیم و 3گل هم زدیم.
بالاخره شرایط تیم چه شد؟
فردا یا پس فردا با آقای عابدینی 1جلسه داریم امیدوام که مشکلاتمان حل شود.  ما شرایط خوبی نداریم و مسئولین باید به فکر باشند.
در این بازی خیلی مایه گذاشتید . می خواستید ناظمی بماند؟
زمان آفای درخشان هم مشکلی نبود فقط بد شانسی داشتیم و کمی هم بی دقتی داوران ما را اذیت کرد اما آقای ناظمی هم تمرینات خوبی را با ما انجام دادند و تاثیر عمده ای در کار ما داشتند.
حرف آخر؟
ممنونم از مردمی که نشان دادند وقتی آنها کنار ما باشند خیلی می توانیم موفق باشیم.
علیرضا نظیفکار مدافع داماش تارنمای هواداران داماش برکناری درخشان سرمربیگری ناظمی

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/736//مصاحبه/نظیف-کار-:تماشاچی-ها-عالی-بودند/-گهر-را-ببریم-خیالمان-راحت-است-/-ناظمی-تاثیرگذار-بود/