تاریخ : يكشنبه، 13 اسفند ماه، 1391
موضوع : مصاحبه و گفتگو

بركناري درخشان خواسته هواداران بود/ عابديني: سرمربي داماش، افشين ناظمي تا آخر فصل!

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : به دنبال بركناري حميد درخشان از سرمربيگري داماش كه ساعتي قبل اتفاق افتاد، مديرعامل اين باشگاه توضيحاتي را در اين خصوص ارائه كرد.

امير عابديني در اين باره اظهار داشت: از آنجایی که خواسته هواداران همواره برای ما اولویت دارد، به خواسته آنها احترام گذاشته و تصمیم گرفتیم حمید درخشان، دارکو دراژیچ، محمد مومنی و مباشری سرپرست تیم دیگر سر تمرینات حضور پیدا نکنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این موضوع به معنای قطع همکاری با کادر فنی است، تصریح کرد: قرار است فردا به رشت بروم و موضوع را از نزدیک پیگیری کنم اما با توجه به خواسته هواداران تیم بعید می‌دانم که دیگر به همکاری خود با حمید درخشان و دستیاران وی ادامه دهیم.

عابديني پيرامون جانشين اين مربيان چنين توضيح داد: در غیاب آنها افشین ناظمی تیم را تمرین داده و از مشاوره عبدالله مرغوب در این خصوص استفاده مي‌كند.

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در پاسخ به این پرسش که آیا ناظمی سرمربی موقت تیم بوده و قصد دارید فرد دیگری را به عنوان سرمربی انتخاب کنید، گفت: با توجه به این‌که تنها شش هفته تا پایان رقابت‌های لیگ برتر باقی مانده، تصمیم نداریم از فرد دیگری به عنوان سرمربی استفاده کنیم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در این هفته‌های باقیمانده ناظمی به عنوان سرمربی عهده‌دار وظایف درخشان خواهد بود و همان‌طور که گفتم مرغوب، به وی مشاوره فنی خواهد داد.
امیر عابدینی مدیر عامل داماش

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/717//مصاحبه/بركناري-درخشان-خواسته-هواداران-بود/-عابديني:-سرمربي-داماش،-افشين-ناظمي-تا-آخر-فصل!/