تاریخ : شنبه، 1 مرداد ماه، 1390
موضوع : مصاحبه و گفتگو

دینورزاده:امیدوارم بازیکنان داماش گیلان بتوانند پاسخگوی خوبی های مردم رشت و استان گیلان در لیگ برتر باشند

سایت هواداران داماش گیلان

مهدی دینورزاده پس از بازگشت به ایران تاکید نمود که هماهنگی لازم بین بازیکنان تیم ایجاد شده است.سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در بازگشت از ترکیه به سوالاتی در خصوص اردوی ترکیه پاسخ داد که متن کامل آن در ادامه می آید :

س : ارزیابی شما از برگزاری اردوی گرین پارک ترکیه چگونه است ؟
دینورزاده : شرایط اردو بسیار خوب بود و ما هفته ایی بسیار خوب و موفقی را از نظر اجرای برنامه های مد نظر پشت سرگذاشتیم ، این اردو از امکانات بسیار خوبی برخوردار بود و توانستیم برنامه بدنسازی را نیز با موفقیت ادامه دهیم و با سه بازی دوستانه ایی که برگزار کردیم نتایج بسیار مطلوبی هم کسب کردیم. در دو روز آخر اردو مهندس عابدینی هم به جمع ما پیوستند که دلگرمی بیشتری برای کادر فنی و بازیکنان ایجاد کرد و ما از تلاشی که ایشان و باشگاه برای برگزاری موفق این اردو به عمل آوردند صمیمانه تشکر می کنیم .

س : هماهنگی بین بازیکنان قدیمی و جدید در تیم ایجاد شده است ؟
دینورزاده : بله ، ما اولا تمرینات خوبی را به منظور ایجاد هماهنگی انجام دادیم و در کنار آن سه بازی دوستانه برگزار کردیم که یکی از اهداف آن همین هماهنگی بوده است که خوشبختانه در طول این اردو به این هدف رسیدیم و تا آغاز لیگ برتر هنوز فرصت داریم تا این هماهنگی را کامل تر کنیم .


س : دو بازی از سه بازی دوستانه را واگذار کردید ، در این باره چه نظری دارید ؟
دینورزاده : به نتایج کاری ندارم زیرا ما به دنبال شناخت بیشتر از بازیکنان و کسب ترکیب مناسب برای آغاز لیگ بودیم و دیگر این که در شرایط مختلف تلاش کردیم تا بازیکنان را محک بزنیم که این هدف نیز تحقق پیدا کرد به همین لحاظ تاکید دارم که نتیجه در این سه دیدار دوستانه مهم نبوده است .


س : آیا ترکیب اصلی تیم را پیدا کرده اید ؟
دینورزاده : بین 80 تا 90 درصد به شناخت رسیده ایم و تا زمان آغاز اولین بازی این شناخت کامل تر خواهد شد تا تیمی یکدست و پرقدرتی را روانه هفته اول بازی ها کنیم .

متن کامل در ادامه مطلب ...س : این اردو که مصدوم به همراه نداشته است؟
دینورزاده : خوشبختانه بچه ها خوب تمرین کردند و هیچ مصدومی هم نداشتیم و این یکی از بخش های مثبت این اردو بود .

س : بازی های دوستانه دیگری هم دارید ؟
دینورزاده : ما در اردوی ترکیه با دوستان تبریزی مان در تیم شهرداری تبریز توافق کردیم که دوشنبه این هفته بازی دوستانه ایی برگزار کنیم که با توجه به شرایط بازگشت و زمان آغاز مجدد تمرینات و وضعیت عضدی رشت ترجیح می دهیم که بازی روز سه شنبه برگزار شود که دنبال این هماهنگی هستیم و بعد از آن هم دنبال یک بازی دوستانه دیگر هم خواهیم بود.


س : چه پیامی برای هواداران تیم فوتبال داماش گیلان دارید؟
دینورزاده : هواداران عزیز داماش گیلان پس از چند سال مجددا شاهد حضور تیمشان در لیگ برتر هستند و امیدواریم که در طول فصل همچنان با داماش گیلان باشند و آن را با همه وجود همراهی کنند و از هم اکنون همه آنها را به صبوری دعوت می کنم ، آنها مطمئن باشند که کادر فنی و بازیکنان با همه وجود به میدان می آیند و امیدوارم که سال خوبی برای مردم رشت و استان گیلان داشته باشیم و ان شاءالله بازیکنان تیم فوتبال داماش گیلان بتوانند پاسخگویی خوبی ها مردم رشت و استان گیلان در این فصل از لیگ برتر باشند.

منبع : داماش ایرانیان


مهدی دینورزاده پایان اردوی داماش در ترکیه هواداران داماش داماش رشت عضدی رشت باشگاه داماش Damash Azodi Damash Gilan

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/67//مصاحبه/دینورزاده:امیدوارم-بازیکنان-داماش-گیلان-بتوانند-پاسخگوی-خوبی-های-مردم-رشت-و-استان-گیلان-در-لیگ-برتر-باشند/