تاریخ : شنبه، 1 مرداد ماه، 1390
موضوع : مصاحبه و گفتگو

افشین ناظمی : در اين فصل پاسخگوي محبت‌هاي هواداران پرشمار داماش گیلان خواهيم بود

سایت هواداران داماش گیلان

تيم فوتبال داماش مانند يك تيم حرفه‌اي به كسب موفقيت در رقابت‌هاي ليگ برتر مي‌انديشد تا پاسخگوي محبت‌هاي هوادارانش باشد.

افشين ناظمي  با ابراز رضايت از برگزاري اردوي تداركاتي تيم داماش در تركيه اظهار داشت: اردوي داماش در تركيه در فضاي بسيار خوبي برگزار شد و كادر توانستند برنامه‌هاي خود را به خوبي پيش ببرند و به اهدافشان برسند.
وي تمرين در اردوي تركيه را به صورت فشرده و سنگين دانست و افزود: بازيكنان با پشتكار مثال‌زدني به توصيه‌هاي كادرفني توجه كردند و به اوج آمادگي رسيدند.
مربي تيم فوتبال داماش گيلان ادامه داد: بازي‌هاي تداركاتي موجب شده تا به وفاق تاكتيكي نزديك و از نقاط ضعف و قوت تيم باخبر شويم.


وي خاطرنشان كرد: در اين هفته درنظر داريم كه با كاهش تمرينات سنگين به مرور كارهاي تاكتيكي پرداخته و در اين راستا بازي تداركاتي با حريفان برگزار را كنيم تا به آمادگي كامل دست يابيم.
ناظمي درباره وضعيت داماش گيلان براي حضور در ليگ برتر بيان داشت: با درايت مديرعامل داماش گيلان در اين فصل هيچ‌گونه دغدغه‌اي وجود ندارد.
وي افزود: يارگيري صحيح و منطقي به همراه برپايي اردوهاي خوب و ايده‌آل و برآورده شدن خواسته‌هاي كادرفني و بازيكنان موجب شده است كه داماش مانند يك تيم حرفه‌اي به كسب موفقيت در مسابقات ليگ برتر بيندشيد.

متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب ...مربي تيم فوتبال داماش گيلان تصريح كرد: ما در اين فصل پاسخگوي محبت‌هاي هواداران پرشمار داماش خواهيم بود.
كاروان تيم فوتبال داماش گيلان كه براي آمادگي بيشتر حضور در مسابقات ليگ برتر راهي تركيه شده بود پس از يك هفته و با برگزاري سه ديدار تداركاتي به ايران بازگشت.
بازيكنان داماش گيلان در كمپ گرين‌پارك در منطقه كارتيه تركيه حضور داشتند و در مدت برگزاري اردو با سه تيم تركيه بازي كردند كه حاصل آن دو شكست و يك پيروزي بود.


داماش در آخرين ديدار تداركاتي خود كه در حضور امير عابديني مدير عامل باشگاه داماش گيلان برگزار شد به مصاف تيم دسته اول گون‌گورن تركيه رفت كه با نتيجه دو بر يك مقابل اين تيم شكست خورد.
اعضاي تيم فوتبال داماش گيلان پس از حضور در استانبول بلافاصله با پرواز راهي تهران شدند تا از روز يكشنبه دوم مرداد جاري تمرينات خود را در ورزشگاه شهيد عضدي رشت پيگيري كند.


افشین ناظمی مربی داماش مربی داماش گیلان کمک مربی داماش امیر عابدینی باشگاه داماش داماش در ترکیه اردوی ترکیه داماش عضدی رشت

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/66//مصاحبه/افشین-ناظمی-:-در-اين-فصل-پاسخگوي-محبت‌هاي-هواداران-پرشمار-داماش-گیلان-خواهيم-بود/