تاریخ : يكشنبه، 19 آذر ماه، 1391
موضوع : مصاحبه و گفتگو

درخشان:با پرداختن به مسئله کبه خود را حقیر میکنند/هیئت فوتبال چه کار کرده که آن ها را مقصر جلوه می دهند؟

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : حميد درخشان در گفت و گو با پانا در خصوص پيروزي داماش مقابل استقلال اظهار داشت: بازي خيلي خوبي انجام داديم و واقعا نمايش بازيکنانم در اين ديدار تحسين برانگيز بود. ما حتي به استقلال 11 نفره هم بايد 2،3 گل مي زديم.

وي افزود: وقتي بازيکن آنها اخراج شد، مي دانستيم که ممکن است 10 نفره شدن آنها اثر برعکس داشته باشد و انرژي 2 برابر بگيرند به همين خاطر منطقي و حساب شده بازي کرديم و سعي ما اين بود که به سمت فوتبال احساسي نرويم.

سرمربي داماش تصريح کرد: ما توانستيم از برتري عددي خود سود ببريم و مزد تلاش خود را بگيريم. اگر اين بازي مساوي مي شد، عدالت فوتبال رعايت نمي شد و خوشحالم که مقابل تيم بزرگ استقلال اين قدر موقعيت خلق کرديم اما نبايد به راحتي فرصت ها را هدر بدهيم. اگر رحمتي نبود بايد با اختلاف استقلال را مي برديم.

درخشان گفت: استقلال هميشه تيم بزرگي بوده و هست. بازي کردن در هيچ شرايطي مقابل تيم هاي بزرگ آسان نيست ولي واقعا برتر بوديم و مزد خود را با پيروزي گرفتيم. فکر مي کنم بازيکنان ما انگيزه زيادي براي بردن اين ديدار داشتند و نهايت به اين هدف رسيدند.

وي با اشاره به اتفاقات تلخ بعد از پايان اين ديدار تاکيد کرد: نمي دانم هيات فوتبال استان چکار کرده که مي خواهند آنها را مقصر جلوه دهند؟ آيا هيات فوتبال در زمين بازي کرده؟ فکر مي کنم اين صحبت ها فقط توجيه است و مي خواهند با اين حرف ها باخت خود را کمرنگ کنند. استقلالي ها واقعيت را بپذيرند و قبول کنند که داماش برتر از آنها بود و 3 امتياز را گرفت.

 

متن کامل مصاحبه را در ادامه مطلب ببینید :سرمربي داماش در خصوص احتمال 3 بر صفر شدن اين بازي به نفع استقلال ادامه داد: اصلا چنين چيزي صحت ندارد و "که به" بازيکن ما قانوني بازي کرده است. مگر مي شود که فدراسيون قرارداد بازيکني که غيرقانوني است را ثبت کند؟ مگر براي بازيکن غيرقانوني، کارت صادر مي کنند؟ به استقلالي ها مي گويم سراغ اين مسائل نروند چون خوشان را حقير و کوچک مي کنند. آنها با اين فرافکني ها مي خواهند ذهن هواداران استقلال را خراب کنند.

درخشان در پايان به تغييرات احتمالي در پرسپوليس هم اشاره کرد و گفت: به هرحال زياد نمي خواهم در مورد پرسپوليس حرف بزنم ولي بالاخره تصميم خوبي گرفتند چون نتايج ژوزه ضعيف بود. با اين جابجايي کار خوبي کردند و جلوي ضرر را هرکجا بگيري، فايده مي شود. البته روزنامه ها نوشتند که شايد دنيزلي را بياورند ولي مي گويم که خود کرده را تدبير نيست و آزموده را آزمودن هم خطاست. ديگر حرفي در مورد پرسپوليس ندارم.


حمید درخشان سرمربی داماش استقلال که به بازیکن داماش هیئت فوتبال گیلان

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/605//مصاحبه/درخشان:با-پرداختن-به-مسئله-کبه-خود-را-حقیر-میکنند/هیئت-فوتبال-چه-کار-کرده-که-آن-ها-را-مقصر-جلوه-می-دهند؟/