تاریخ : دوشنبه، 27 شهريور ماه، 1391
موضوع : مصاحبه و گفتگو

درخشان : با عابدینی مذاکرات اولیه را انجام داده ام / شاید فردا سرمربی داماش شوم !

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گزینه اصلی سرمربیگری تیم فوتبال داماش گیلان است.

وی با تأیید مذاکرات خود با عابدینی برای پذیرش هدایت تیم داماش گفت:صحبت های اولیه انجام شده و عابدینی از من خواست تا برای کمک به داماش جلو بیایم.البته مذاکرات در تهران ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به جو حاکم بر رشت گفت:مردم این شهر به فوتبال خیلی علاقه دارند.من هم یک مربی حرفه ای هستم و امیدوارم در صورت عقد قرارداد این تیم را به جایگاهی خوب برسانم.

درخشان افزود: هنوز چیزی مشخص نیست اما احتمال اینکه هدایت داماش را بر عهده بگیرم زیاد است. همه چیز را به فردا موکول می کنم و مذاکراتی که قرار است انجام بشود.

 

 

متن کامل مصاحبه را در ادامه مطلب ببینید :درخشان با یادآوری همکاری خود با عابدینی در پرسپولیس،گفت:امیدوارم آن روزهای خوب دوباره تکرار شود.عضو کمیته فنی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در صورت پذیرش پست مربیگری داماش از عضویت در کمیته فنی استعفا می دهد،گفت:اگر به من نیاز داشنته باشند در خدمتشان خواهم بود اما در غیر این صورت دورادور برایشان دعا می کنم.

وی همچنین اظهار داشت:"این کمیته مدتهاست که تشکیل جلسه نداده است.وی درباره بازی شب گذشته پرسپولیس نیز گفت:یک نیمه را دیدم و یک نیمه را هم ندیدم.از پرسپولیس توقع خیلی بیشتری می رود.پرسپولیس باید به انتظارات به حق هواداران خود پاسخ درستی دهد.

او در پاسخ به این سوال که با پیوستن به داماش احتمال حضورتان در پرسپولیس از بین می رود،گفت:اگر گزینه ای هست برایش آرزوی موفقیت دارم!

گفتنی است امید هرندی سرمربی داماش گیلان به علت درگیری فیزیکی با سرپرست تیم داماش با تصمیم امیر عابدینی از سمت خود اخراج شد.

خبرنگار : محسن تجددی پاسکیابی


حمید درخشان گزینه داماش مذاکره با داماش داماش گیلان

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/532//مصاحبه/درخشان-:-با-عابدینی-مذاکرات-اولیه-را-انجام-داده-ام-/-شاید-فردا-سرمربی-داماش-شوم-!/