تاریخ : شنبه، 4 شهريور ماه، 1391
موضوع : مصاحبه و گفتگو

کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی مس کرمان و داماش گیلان

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : سرمربیان دو تیم داماش گیلان و مس کرمان در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار دو تیم حاضر شدند.

امید هرندی : ما لایق پیروزی بودیم / برنامه ریزی فدراسیون برای داماش عادلانه نیست !

امید هرندی شامگاه امروز جمعه پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر مس کرمان درجمع خبرنگاران گفت: اگر بدون تعصب به این بازی نگاه کنیم ما لایق پیروزی بودیم با این حال به تمام کرمانی ها این پیروزی را تبریک می گویم و متعتقدم با توجه به سرمایه گذاری که در باشگاه مس انجام می شود این تیم لیاقت رسیدن به رتبه های بهتر را دارد.

وی در رابطه با بازی تیم خود گفت:  فوتبال روی بدش را دراین بازی به ما نشان داد طوری که سه موقعیت صد در صد گل را از دست دادیم و پنالتی ما هم با بد  شانسی به تیر خورد. در نیمه  دوم این تیم ما بود  که موقعیت های حمله را در اختیار داشت و مس نتوانست کاری را در زمین ما انجام دهد.

سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با انتقاد از برنامه ریزی های فدراسیون فوتبال برای لیگ برتر گفت: تیم مس 48 ساعت بیشتر از ما فرصت استراحت داشته  است. همچنین برنامه بازی های ما به  گونه ای تدارک دیده شده است  که ما فقط یک جلسه تمرین می توانیم قبل ازهر بازی داشت باشیم  واین برای تیم ما وحشتناک است.

امید هرندی در پایان تاکید کرد که از بازی بچه های تیمم راضی هستم وامیدوارم در بازی های آینده با گل شدن موقعیت هایمان امتیاز کامل را از هر بازی بگیریم.

 

 

متن کامل خبر را در ادامه مطلب ببینید :ابراهیم قاسمپور : داماش میتوانست سه , چهار گل به ما بزند / روز , روز ما بود !

ابراهیم قاسمپور سرمربی تیم مس كرمان پس از پیروزی مقابل تیم داماش گیلان گفت: امیدوار به ادامه روند پیروزی های تیم در ادامه رقابت های لیگ برتر هستیم تا بتوانیم مردم را شاد كنیم.

قاسم‌پور پس از برتری تیمش مقابل داماش گیلان گفت: نیمه اول در اختیار ما بود اما داماش هم حملاتی روی دروازه ما داشت ولی در مجموع ما بهتر بودیم و توانستیم در ضد حملات عملکرد بهتری داشته باشیم و به گل برسیم.وی ادامه داد: در نیمه دوم فشار داماش بیشتر شد و معتقدم آنها می‌توانستند سه، چهار گل به ما بزنند اما روز ، روز ما بود و امیدوارم این روند صعودی را در بازی‌های بعدی تکرار کنیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه مس ناپلئونی پیروز می‌شود عصبانی شد و گفت: اصلا این طور نیست. ما را با تیم‌های میلیاردی مقایسه کنید و ببینید آنها چند گل زده اند و ما چند گل زده‌ایم. فکر می‌کنم در بازی‌های بعدی روند گل زنی ما بهتر می‌شود.

قاسمپور شرایط روحی و روانی تیمش را پس از کسب دو برد متوالی بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: تیمی که نتیجه بگیرد از مسائل حاشیه  ای فاصله می گیرد و مطمئنم که تیم ما نیز با دور شدن از این مسائل شرایط خوب خود را ادامه می دهد.

وی با بیان اینکه با جو ورزشگاه های کرمان مشکلی ندارد گفت: من فقط از چند نفر گلایه داشتم که مطمئنم اگر تیم ما امروز نتیجه نمی گرفت برای ما دردسر ایجاد می گردند  اما خوشبختانه پهلوان زنده را عشق است و برد امروز تیم ما قدرت ایجاد مشکل سازی آنها را گرفت.

 

 

 


کنفرانس مطبوعاتی امید هرندی سرمربی داماش گیلان ابراهیم قاسمپور سرمربی مس کرمان

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/505//مصاحبه/کنفرانس-مطبوعاتی-بعد-از-بازی-مس-کرمان-و-داماش-گیلان/