تاریخ : چهارشنبه، 1 شهريور ماه، 1391
موضوع : مصاحبه و گفتگو

امید هرندی : من فوتبال هجومی را دوست دارم / هر چه عابدینی می گوید درست است !

سایت هواداران داماش گیلان - اف سی داماش دات آی آر : اميد هرندي در مورد ديدار داماش گيلان با مس کرمان گفت: مشکل اصلي که دراين بازي داريم آب و هوايي خشک کرمان است زيرا در رشت هوا شرجي است، اما ما بايد در کرمان خشک بازي کنيم که اين مسئله بر روي بدن بازيکنان تاثير مي‌گذارد.

وي ادامه داد: داماش گيلان هر کجا که برود بازي خوبي انجام خواهد داد، ما حتي در ديدار با پرسپوليس که 10 نفره شديم باز هم هجومي بازي کرديم و اگر دقت کرده باشيد من بعد از 10 نفره شدن از مهاجم تيم کم نکردم و مهاجم ديگري را با بازيکن ديگري در خط حمله تعويض کردم. اين کار جرات مي‌خواهد؛ من فوتبال هجومي را دوست دارم. در کرمان هم مي‌خواهيم بازي خوبي انجام دهيم و اميدوارم که باز 3 امتياز بازي را بگيريم.

سرمربي داماش گيلان در مورد نتايج اين تيم گفت: پيروزي مقابل پرسپوليس آن هم با يک بازيکن کمتر در تاريخ ثبت مي‌شود ساير نتايج تيم هم بد نبوده است. ما بعد از 2 بازي با مس کرمان و ملوان 25 روز فرصت داريم تا بدن بازيکنان را آماده کنيم داماش با همه تيم‌ها فرق مي‌کند زيرا ما تمرينات بدنسازي نداشتيم که در آن تعطيلي مي‌توانيم بدن بازيکنان را آماده کنيم.

هرندي در مورد اينکه امکان دارد بازيکنان داماش بعد از پيروزي مقابل پرسپوليس دچار غرور کاذب شوند، گفت: اصلا چنين چيزي نيست، ما پس از سوت پايان بازي با پرسپوليس اين بازي را فراموش کرديم ضمن اينکه داماش اکنون در رده هشتم جدول است که فقط 3 امتياز با صدر جدول فاصله دارد و همچنين 4 امتياز با تيم يکي مانده به آخر جدول فاصله داريم. بنابراين با يک برد و باخت جاي تيم‌ها ممکن است عوض شود. پس نبايد مغرور شد با بازيکنانم هم صحبت خواهم کرد.

 

متن کامل مصاحبه را در ادامه مطلب ببینید :وي در مورد اينکه عابديني انتخاب او را يک انتخاب اجباري ناميده گفت: هر چه عابديني مي‌گويد درست است.

هرندي در مورد جذب بازيکن جديد عنوان کرد: مي‌توانيم در نيم فصل بازيکن بگيريم اما من همواره طرفدار بازيکن ايراني هستيم، زيرا دوست ندارم بازيکن خارجي بگيرم که نيمکت نشين باشد. مگر آنکه بازيکن درجه اول خارجي باشد که بتواند براي تيم راه‌گشا باشد.


امید هرندی سرمربی داماش فوتبال هجومی داماش گیلان

منبع این مقاله : :سایت هواداران داماش گیلان
آدرس این مطلب : http://fcdamash.ir/503//مصاحبه/امید-هرندی-:-من-فوتبال-هجومی-را-دوست-دارم-/-هر-چه-عابدینی-می-گوید-درست-است-!/